SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLANK CHALLENGE - zdążyć z formą do lata :)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Skoro mamy challenge z dietą to dorzućmy jeszcze z brzuchem :) Co to jest plank czyli tzw. deska chyba każdy wie. Ćwiczenie deski (plank) przynosi szybkie i niesamowite efekty wizualne, z tego względu, że do pracy zostaje zaangażowanych wiele partii mięśniowych – mięśnie brzucha, pleców, ramion oraz nóg. Jak prawidłowo wykonać plank w załączonym filmie

. Czas trwania wyzwania z plankiem :dwa miesiące, czyli do 23 czerwca = podobno pierwsze efekty widać po miesiącu. Co trzeba zrobić : przede wszystkim po pierwsze wrzucamy swoje obecne zdjęcie brzucha i zdjęcie na koniec czerwca, po drugie liczymy czas wykonania ćwiczenia - żeby nie spamować jeżeli robisz plank kilka razy dziennie sumujemy całość z jednego dnia.
CHALLENGE ma formę przede wszystkim zabawy i wątkiem motywacyjnym do pracy nad mięśniami core . Miło będzie jeżeli poza samą ilością minut/sekund pojawiać się będą zdjęcia lub filmiki w celu potwierdzenia
Każda kolejna osoba dopisuje swój czas z wykonanego planka z danego dnia i dodaje do liczby poprzednika. Dozwolone też prowadzenie przy okazji swoich czasów.
Zapraszam do podjęcia wyzwania i wspólnej zabawy :)


3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
kozak cóż tutaj dużo mówić :) poszła wycinka mega i tylko pozazdrościć formy :) krata do lata miała być i jest :) okablowany cały ;) zmiażdżyłeś system co tutaj dużo mówić :) i śledząc Twój dziennik to można dostać ślinotoku patrząc na to jak fajnie może wyglądać dieta na redukcji :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776903
Fajne wyzwanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
zacznę od siebie :) robię to tylko dla siebie i żeby mój brzuch wizualnie był lepszy na lato i proponuję każdemu żeby rzetelnie podszedł doo tematu bo nie chodzi o sztuczne pompowanie wyniku :) ja zmierzyłam obwód brzucha w najwęższym miejscu, bez napinania, wciągania, wydymania żeby mieć realną możliwość oceny efektów po dwóch miesiącach :) Na dzień dzisiejszy obwód 72 cm ... no to zaczynam od skromnych 3 minut :)

3 minuty







3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12934 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607496
Podoba mi się to wyzwanie, szczególnie że mocny brzuch to teraz jeden z moich priorytetów Będzie kolejna motywacja, żeby nad brzuchem popracować, więc chętnie dołącze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776903
Super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Trzeba zadbać o brzuch - również treningowo, bo go zaniedbuje, a plank to jedno z niewielu ćwiczeń , które mi odpowiada
Akurat od dzisiaj start z redukcją to się pewnie co jakiś czas wpiszę, na dniach startuje z blogiem redukcyjnym w dziale https://www.sfd.pl/suplementy to będzie też jakieś foto spasionego brzucha

Od siebie dodam jeszcze, że dla osób aktywnych mocno w temacie na przestrzeni trwania wyzwania - możliwe upominki od sponsora działu, firmy TREC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107



Nie mam foty z cenymetrem ale siedzi 90 cm


Z racji, że wystartowałem z testem redukcyjnym w innym dziale, do którego serdecznie zapraszam
https://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME__krata_do_lata_i_nie_ma_bata-t1165501.html

a trening brzucha to u mnie zawsze pięta achillesowa , to może chociaż dzięki temu challenge'owi trochę go porobię

Wczoraj pierwsze 2 min

RAZEM: 3+2 = 5 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Wchodzę w to jutro wrzucę focie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
trening dzisiaj podpasował bo w sumie 2 razy po 50 sekund planka, także sama musiałam dorobić tylko 80 sekund i wleciało kolejne 3 minuty. Razem z Bananowymi to już w sumie 8 minut :)





Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-04-25 20:16:17
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATHENS THROWDOWN

Wiecej