SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY MĄDRY CYKL (PORADY)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM . MAM 22 LATA, ŻONĘ I DZIECKO. , 180CM WZROSTU, BICEPS 38,5, KLATA 104CM, BRZUCH 89CM - NIESTETY. ĆWICZYŁEM KIEDYŚ 2 LATA. TERAZ ĆWICZĘ JUŻ OD ROKU BEZ PRZERW. STOSUJE ODŻYWKI. BARDZO TRUDNO PRZYBIERAĆ MI NA MASIE ORAZ POWIEKSZAĆ SWĄ SIŁĘ. MASĘ PRZYBIERAM Z ŁATWOŚCIĄ ALE BRZUCHA. NIE PIJE, NIE PALE, NIE ĆPAM. STARAM SIĘ Z DIETĄ, PROPORCJE BIAŁKA ITD. PIENIĄDZE MAM. PRZEZNACZAM NA ODŻYWKI MIESIECZNIE OKOŁO 400 - 500 ZŁ. JEDNAK CHCE 2 RAZY W ROKU STOSOWAĆ CYKLE DOPINGUJĄCE (BEZPECZNE) LICZY SIĘ DOBRY KOKS, MAŁE EFEKTY UBOCZNE , A Z KASA DAM RADĘ. DO KAZDEGO Z TYCH CYKŁOW CHCE SIE ZAOPATRZYĆ W ITAMINY, BIAŁKA, OCHRONY, REGULATORY PO CYKLU, GAINER 3660 MLO ZE 2 WIADRA. INTERESUJE MNIE MASA MIESNIOWA. CHCE BYĆ DUŻY . CHCE TEGO TEZ MOJA ZONA, ZEBYM BYŁ NAPAKOWANYM MISKIEM. PROSZE O POMOC, CO NAJLEPIEJ BRAC, JAK, ILE. DODAM ZE TABLETY MNIE RACZEJ NIE INTERESUJA BO SA ZBYT SZKODLIWE. OPISZCIE MI PROSZE CYKLE, CO POTEM PO CYKLU BRAC ABY WYREGULOWAC CAŁA NATURALNA GOSPODARKĘ. MAM DOSTĘP DO APTEKI I WSZYSTKICH LEKÓW, WIEC MOJ KOKS BEDZIE ORYGINALNY. CZEKAM NA ODPOWIEDZI I DZIEKI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Gochan - ktoś kiedyś pisał, że Wistrol można dostać w Aptece Miedzynarodowej, która znajduje się w każdym większym mieście.
Chodzi o to,l że moga sprowadzić każdy lek. Czy to prawda?

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
moim zdaniem nawet te w sumie 3 lata to troche malo aby zaczac koxowac, powinines jeszcze pocwiczyc ze dwa... ale jestes dorosly wiec chyba wiesz co robisz

na pierwszy cykl proponowalbym ci deke i winstrol, takie polaczenie jest malo szkodliwe, a daje efekty w postaci dobrego jakosciowo, suchego miesa, moze nie urosniesz po tym jak np. po testosteronie lub mecie, ale tez nie zatluszczysz i nie zalejesz sie tak jak przy tych srodkach

deke mozesz wziasc tak (w mg) :

100-200-200-200-200-100

powyzej 200 nie ma co wchodzic przy pierwszym cyklu

jesli nie chcesz tabletek, wez winstrol depot, ktory ma postac zastrzykow robionych na wodnym podlozu, mozesz brac 50mg co dwa dni

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winstol depot - jaka jest jego dokładna nazwa abym mogł sobie go kupic w aptece. Opakowanie ile mg. Mam brac co dwa dni prze jaki okres . Tak samo jak deke 6 tygodni. NIe za duzo co 2 dni 50mg przez 6 tyg. Czy stosowac jakies ochraniacze w stylu arimidex, clomid itd. Jesli tak to jak, kiedy i ile. Czy w czasie cyklu brac jakies gainery oprocz oczywistego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
nie za duzo

nazwa to wlasnie winstrol depot, wiecej informacji:

http://www.kulturystyka.pl/sterydy.htm

jesli masz problemy z cm w pasie i nie zalezy ci na wiekszej ich ilosci, to lepiej daj sobie spokoj z gainerem, zainwestuj w dobrej jakosci bialko, najlepiej serwatkowe

dieta - musisz pakowac w siebie 3500-6000 WARTOSCIOWYCH kalorii, pochodzacych z bialka (przewaznie drobiowego) i z weglowodanow zlozonych, troche tluszczu, a wegle proste - tu ograniczaj sie do malych ilosci zazywanych jak najszybciej po treningu, przy cyklu dieta to absolutna podstawa, sterydy musza miec budulec

uloz sobie rownierz trening, o duzo wiekszej intensywnosci niz dotychczasowy

arimidex - warto sie zaopatrzyc, pomimo ze ryzyko wystapienia ginekomastii przy dece i winie jest niewielkie
powinienes zaczac brac kiedy pojawia ci sie pierwsze objawy gino, a najpierwszym jest intensywne swedzenie sutka

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
clomid po cyklu przez 2 tyg. 1-2 tab/dziennie

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Potwierdzam słowa przedmówcy iż cykl, którego sterydem bazowym jest dekadurabolin z założenia przynosi dobre efekty z minimalnymi skutkami ubocznymi. Natomiast ja proponowałbym cykl 6x200mg a nie 100-4x200-100. To kwestia gustu ale przy takich dawkach deki nie trzeba stosować taperingu.
Pisałeś żę będziesz miał wszystko z apteki... w aptece dostępne jest jedynie stężenie 50mg za które zapłacisz 50-60zł. Na czarnym rynku za tą samą kwotę kupisz stężenie 200mg/2ml. Więc w aptece jest cztery razy drożej, tyle żę 100% pewności. Twój wybór.

Jeżeli chodzi o winstrol to uważam że kolega za dużo Ci zaproponował. Dawkę 50mg/1ml wstrzykuj sobie co 3 dni a nie co 2 dni. To zupełnie wystarczy, tym bardziej na pierwszy cykl. A jeżeli chodzi o ilość to myślę że 10 dawek będzie ok.

Moja propozycja to 6-8 tygodni decadurabolinu + 10 strzałów wina ale co 3 nie co 2 dni !.

Jeżeli chodzi o armidex to wg. ulotki w razie czego. Natomiast jeżeli chodzi o clomid to preparat clostilbegyt. W słoiczku jest 10 tablet kup dwa słoiczki. zacznij brać 10 dni po ostatnim strzale wina mniej więcej. Przez pierwsze pięć dni bierz 2 tabletki a potem przez 10 dni po jednej.

Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
1.winstrolu nie kupisz w aptece bo nie jest zarejestrowany w polsce i orginalny winstrol jest bardzo ciezko dostac
2. w aptece masz dece tylko 50ml bo tylko taki jest zarejestrowany i cena za jednom ampulke wynosi okolo 35-37 zeta

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Keso u mnie deca ponad 55zł (wczoraj sprawdzałem). Qrwica bierze bo powinno być podobnie w całej polsce. Heh..

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też sprawdziłem - u mnie deka po 40zł za ampułkę. Ale jaja - co się w tej Polsce dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja Ci cerberms proponuje wykorzystać jakieś znajomości żeby kupić pewny koks ale nie z apteki. Jeżeli byś się decydował na testosteron czy mete to kupiłbyś za grosze ale deki się nie opłaca a winstrolu wogóle nie ma.
Ceny czarnorynkowe obu preparatów to:
- Deca Durabolin 200mg/2ml : 50-60zł (zależne od regionu)
- Winstrol Depot 50mg/1ml : 20-25zł ( ----- " ------ )

Wtedy cykl wychodzi Ci za niecałe 600zł a w aptece za samą Dece zapłacisz prawie 1000zł.

Pozdrawiam.

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mieszkam na pólnocy, na Pomorzu, a jak wiadomo tu jest masa podróbek. Owszem moi kolesie rosna, kupuje deki, winstrole i inne rzeczy ale Bóg jeden wie co jest w tych ampułkach - moze zwykły tesc. A w aptece mam 100%. Prosze podaj mi moze inne bezpieczne srodki które kupie w aptece i sa tansze !!!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez to wcale nie musi byc deka czy winstrol. Sa tez inne koksy. Czekam na propozycje co, jakie efekty bede miał po tym nba + i - i ile to kosztuje, jak brac. dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia - czy istnieje inny sposób usunięcia niż zabieg hirurgiczny???

Następny temat

Kox "Doskonaly"

Wiecej