SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY CYKL - TESTOSTERON PROPIONATE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1659
1.WIEK:19
2.WAGA:78
3.WZROST:182
4.WYMIARY:
BICEPS: 38
KLATA:110
UDO:nie sprawdzam
TALIA:87
5.STAZ NA SILOWNI: 1,5 roku
6.DIETA ćwiczyłem na sucho.
BIALKO:30%
WEGLOWDANY:50%
TLUSZCZ:20%
tak powinno być ale niestety tak nie jest. Ale przy cyklu sie postaram
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:zero cykli
8.TRENING: systematycznie
9.CEL CYKLU:masa, siła.
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: zerowy
11.POZIOM BF%- uważam że mało tłuszczu chodz w pasie troche mam ale ekot jestem.
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik
13.STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: do łysienia to nie ale do owłosienia to nie wiem. Nie jestem jakoś bardzo owłosiony hehe
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii: bardzo szybki metabolizm.
klata : 100kg
martwy ciag :
przysiad :

PYTANIE:
To będzie mój pierwszy cykl mam zamiar wziąść testosteron propionate. Mam do wyboru Ukaraiński (Farmak) albo Angielski (Testosterone Propionate - International Pharmaceuticals - 150 mg/1ml) flakon-10ml. Który polecacie?? Cz yjest możliwe zeby były podrobione?? W jakich dawkach mam brać?? Czy jest to dobry wybór jak na pierwszy cykl?? Kiedy mam zacząć brać Novaldex i Clomid?? acha i ile tygodni powinnien trwać cykl. Chciałbym tak z 8 tygodni. Za sensowne i rzetelne odpowiedzi daje soga. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Wypadałoby się zastanowić czy jest sens stosować środku dopingujące przy tak krótkim stażu i marnych wynikach. Jesteś jeszcze w stanie dużo zbudować naturalnie, więc przemyśl tę kwestię. Najpierw wypadałoby poznać swój organizm, dostosować dietę pod siebie i zbudować jakieś podstawy. Na cykl przyjdzie pora, kiedy zaliczysz stagnację. Możesz stosować legalne suplementy, które w pewnym stopniu przyśpieszą budowanie mięsni i siły. Tutaj chociażby polecam monohydrat kreatyny. Możesz go stosować cyklicznie przez 8-10 tygodni w dawce 10g w dni treningu i 5g w dni wolne.

Jeśli zaś uprzesz się na cykl to proponuję długie estry testosteronu, by nie było konieczności wykonywania inienkcji co drugi dzień. Dawka 300-400mg tygodniowo będzie tutaj wystarczająca. Podczas stosowania tego środka zaobserwować można zwiekszone przyrosty masy i siły, lepsze libido, większy komfort życia i szybszą regenerację. Stąd stał się tak bardzo popularny wśród entuzjastów sportów sylwetkowych. Jeśli zaś chodzi o leki takie jak nolvadex to wszystko zależy od tego, jak zareagują na cykl Twojego hormony. Badan testosteron, estrogen, prolaktyne i progesteron co kilka/kilkanaście tygodni i stosuj lekarstwa wedle potrzeb a nie widzimisię.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wzrostu tyle ci starczy, czy chcialbys jeszcze urosnac?

ja bym bral IP - bralem, dzialal bardoz dobrze.

poza tym:
- za maly staz
- za slabe osiagi
- brak pojecia o diecie

odradzam koks, polecam jedzenie.


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-06-25 12:35:30

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
to w koncu test hamuje wzrost czy nie?
2

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zalezy czego.

wzrost kosci -> google -> sterydy, przedwczesne zamknięcie się nasady kości długich

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1659
wzrost starczy. a co do wyników ja zaczynałem od 38kg na klate nie ma sie czym chwalić ale dla mnie to jest już duży postęp więc sie nie czepiaj nie mam predyspozycji dlatego alternatywą jest cykl teściem. a co do diety cwaniaczku nie miałem hajsu ponieważ chodziłem do szkoły i nie miałem czasu pracować. Teraz skonczylem szkole i mam prace co znaczy ze mam hajs co znaczy że stać mnie na wydatek rzędu 15złotych dziennie na diete więc powinno być dobrze. Prosze o konkretne dorady.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wstrzasa mna twoja smutna historia o braku pieniedzy, bo mam ja zwyczajnie w dupie. pisze jak jest - skoto nie trzymales nigdy diety, to nie masz o niej pojecia. masz niedowage i slabe wyniki (siadow/martwego ciagu pewnie nie robisz). do tego jestes jeszcze dzieciakiem.
dlatego odradzam sterydy a polecam jedzenie, cwaniaczku.

ja zaczynalem od 35kg wagi i 20kg na klatke. wszyscy tak zaczynali.
7

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
mi nie starcza 30 zl dziennie na diete

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
przejadasz wiecej niz 900zl miesiecznie?
1

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
15zł na diete?
na kuraka moze starczy i makaron

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Chudzina jak sie chce miec wynik to trzeba sie odp odzywiac. Ja jem za okolo 1 tys miesiecznie

Przy miscie ktorej mam robilem postepy bez zadnych odzywek i saa,

Teraz jak jest praca jest gorzej z czasem posilkow ale i tak nie jest zle

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-06-25 12:57:30
2

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
10 jajek -> 3zl
litr mleka -> 2zl
pol kilo ryzu + jakies platki owsiane-> 2zl
troche miesa -> 3zl
ser bialy -> 4zl

do tego dochodzi woda, troche oleju lnianego, itp. nie wiem co wy zrecie, zwlaszcza za 30zl dziennie.

pokaz te wyniki.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-06-25 12:58:02
1

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

do chudziny !

WHEY premium