sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PH-alternatywa dla SAA cz.3

Temat przeniesiony z 'Ważne informacje' przez: lodzianin1
Wysłana -
Kontynuacja poprzedniego tematu http://www.sfd.pl/PH_alternatywa_dla_SAA_cz.2_-t919894.html

ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
j/w, inaczej lecą bany!
Wysłana -
Cos dobrego zeby dorzucic na redu do testa w miejsce wina i zeby nie bylo to epi i hdrol to?
Wysłana -
Którego m drola polecacie, Browna, czy Dragona?
Wysłana -
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam
Wysłana -
szmond mozesz sprobowac m-dien, ponoc kosa. sam bede redukcje na nim wiosna robil
Wysłana -
kolekcjoner123
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam

ja 4 tyg spokojnie jade na mdrolu. megace rozwiazuje problem apetytu :)
Wysłana -
Do ph testosteron jest konieczny? Miałem cykl na pro-trenie i chodziłem dużo bardziej nabuzowany no i przyrosty fajne były. Na jednym z forów piszą by nie podchodzić bez testosteronu a chciałbym odpalić mdiena lub pro tren na luty.
Wysłana -
ktora teraz ph jest dobry co w kosmos cisnienia nie wyp*****la
Wysłana -
ok do m-drol jadłes-piłes megace
cp co jeszce szło poza tym...tesciu i mega osłonki na watrobe
m-drol muił jak chooj bo ma 2a,to ne o megace choodzi a o dobre osłonki a wątrobe
o megace i tak i nie...piłem kiedys ten syrop 2 razy(on jest dla osób chorych na raka,raz miałem go od dila a raz od babci,wujek byl chory za grosze w aptece)wiesz jakie ten syrop ma skutki uboczne???ze pała nie staje odblok po nm konieczny
wiec do m-drol osłonki na watrobe tdcu,megace ok ale i jakis tesciu bo z chóóója dwóója
Wysłana -
jaki ph jest taki delikatny jak po przerwie wracam zeby przyk***ic
Strona 1 z 320
Dodaj odpowiedź