SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Kontynuacja poprzedniego tematu https://www.sfd.pl/PH_alternatywa_dla_SAA_cz.2_-t919894.html


ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH ORAZ ZAMIESZCZANIA ZDJĘĆ!



Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/5/2018 9:57:03 AM
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 21 dni Przeczytanych tematów 630
Ok dzięki za odpowiedź stacki są najlepsze połączenia ph z sarmami.naprawde ph z sarmami bardzo dobze dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
j/w, inaczej lecą bany!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Cos dobrego zeby dorzucic na redu do testa w miejsce wina i zeby nie bylo to epi i hdrol to?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Którego m drola polecacie, Browna, czy Dragona?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 444
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam

tomas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78809
szmond mozesz sprobowac m-dien, ponoc kosa. sam bede redukcje na nim wiosna robil

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
kolekcjoner123
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam


ja 4 tyg spokojnie jade na mdrolu. megace rozwiazuje problem apetytu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1135
Do ph testosteron jest konieczny? Miałem cykl na pro-trenie i chodziłem dużo bardziej nabuzowany no i przyrosty fajne były. Na jednym z forów piszą by nie podchodzić bez testosteronu a chciałbym odpalić mdiena lub pro tren na luty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ktora teraz ph jest dobry co w kosmos cisnienia nie wyp*****la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 444
ok do m-drol jadłes-piłes megace
cp co jeszce szło poza tym...tesciu i mega osłonki na watrobe
m-drol muił jak chooj bo ma 2a,to ne o megace choodzi a o dobre osłonki a wątrobe
o megace i tak i nie...piłem kiedys ten syrop 2 razy(on jest dla osób chorych na raka,raz miałem go od dila a raz od babci,wujek byl chory za grosze w aptece)wiesz jakie ten syrop ma skutki uboczne???ze pała nie staje odblok po nm konieczny
wiec do m-drol osłonki na watrobe tdcu,megace ok ale i jakis tesciu bo z chóóója dwóója

tomas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
jaki ph jest taki delikatny jak po przerwie wracam zeby przyk***ic
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium