SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3068
siemano stosował ktos na odblok LGI REHAB ? godny polecenia czy macie cos lepszego sprawdzonego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Jak tren-dione z dragona, coś go nie widzę już Jakie u was szły dawki ile tygodni i jak dzieliliście dawkę czy całość od razu

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ja bralem 100 mg dziennie 50 rano 50 wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3283
Panowie za tydzień kończę 7 tygodniowe "papusianie" epi. Można to pociągnąć jeszcze troche na jakimś innym oralu? Meta po epi wgle wchodzi w grę? Bo z tego co się orientowałem to pare osób leciało meta-epi...ale nie odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
dragon wycofal tren dione calkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Wie ktoś dlaczego tren dione z dragona wycofane ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
chyba zbanowali poprostu ten srodek w UK o tym, ze wycofane mam info od oficjalnego polskiego dystrybutora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Ok. Zbanowali... dlaczego w takim razie cały czas jest dostępny m-drol, a dokładnie jego klony. Jest to przecież potężny DS, a nie ph.
Może były po nim jakieś poważne side effect ?. Ktoś coś wie ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
co polecicie na mase i ubicie? z tego ph to bedzie moje pierwsze ph

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1713
tren dione zbanowane ale pewnie nie na długo, dragon zmieni coś delikatnie w wiązaniu chem. i znów pojawi się na rynku, zresztą tak jest ze wszystkimi ph
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium