SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PCT po 5-miesiecznym cyklu

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 31
Waga 88
Wzrost 180
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 118
Obwód uda 67
Obwód talii 88
Staż na siłowni 8 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 1posiłek owsianka + odżywka białkowa serwatka, 2,3,4 posiłek ryż/kasza/ziemniak pieczony/ + pierś kurczaka/indyka/ryba + warzywa , 5 posiłek białka jajek gotowanych + orzechy włoskie/migdały, 6 posiłek kazeina --> iloiśći zależne od celu cyklu początek cy
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe od 5 lat regularnie cykl i odblok
Opisz swój plan treningowy split 5x tyg
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) obecnie ok 15-16%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endo
Stan zdrowia bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) nie interesują mnie rekordy
Wysłana -
Witam pytanie do expertów jak porządnie się odblokować po 5 miesiącach cyklu?
Cykl wyglądał następująco :
1-5 Meta
1-15 Deka
1-13 Cypio
14-22 Prop
16-22 Winko

Zostało mi kilka tabsow winka i kilka shotów propka. Badania robie regularnie co ok 3-4 tygodnie. W czasie cyklu podjadałem symex i cabaser bo mam tendencje do szybkiego wzrostu etradiolu i prolki nawet na samym teściu. Na odblok mam HCG 3x5000iu oraz clomid. I teraz pytanie czy HCG zapodawać 2500iu e3d czy 1000iu ed?// Pytanie może banalne ale ile osób tyle opinii.
Bo ja to widze tak ide jutro zrobić badania estro, prolka i progesteron. Jeśli coś nie tak to zbijam hormony w widełki i wtedy dopiero zaczynam walić hcg 2500iu e3d. Po skonczeniu hcg kolejny raz badania i jeśli ok to biore się za sermy dopiero.
Aha dodam jeszcze w czasie cyklu nie używałem w ogóle hcg.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
HCG 6x500 ed
clom 24 50mg ed

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-07-31 13:02:43

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-07-31 13:02:54
Wysłana -
Sotek497
HCG 6x500 ed
clom 24 50mg ed

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-07-31 13:02:43

Zmieniony przez - Sotek497 w dniu 2017-07-31 13:02:54

Nie doradzaj moze lepiej
Wysłana -
Daj 2500 co 3 dni ,te 15.000 to bedzie takie minimum
Po hcg sermy do oporu az wyniki beda juz ok
Wysłana -
lodzianin1 dzięki o taką odpowiedź mi chodziło. Dokupie jeszcze jedno hcg i wbije 20000iu w dawkach 2500iu e3d. Zależy mi żeby się dobrze odblokować bo chcemy się starać z żoną o drugie dziecko. Może po hcg coś z tego będzie
Wysłana -
Po pct zacznij od badan nasienia
Wysłana -
A nie mogę już w trakcie PCT bijąc hcg starac się o dziecko? Z tego co mi wiadomo saa nie wpływają na zdrowie płodu i dziecka w przyszłości tylko blokują proces spermatogenezy przez co zmniejszają możliwości zapłodnienia.

Zmieniony przez - Edib2 w dniu 2017-07-31 15:20:34
Wysłana -
Pewnie ze mozesz caly czas
Wysłana -
Odebrałem dzisiaj wyniki badań. Cholesterol w normie, AST i ALT w normie Estradiol i Prolaktyna w normie. Jedyne co się nie zgadza to zbyt niski progesteron. Norma 0,2 - 1,4 a u mnie wynik 0,1. Wie ktoś może jak podbić progesteron?? Bo szczerze mówiąc nie mam na to pomysłu a chciałbym żeby wszystko było w widełkach zanim wskoczę na PCT. Czy hcg podniesie mi poziom progesteronu? Bo że podnosi estradiol to wiem ale jak to jest z tym progesteronem ktoś się orientuje?
Wysłana -
A przed cyklem jaki miales ?
Nie musisz sobie progesteronem mocno glowy zawracac
Wysłana -
Właśnie progesteronu nie badałem przed cyklem. Estro unormowałem symexem, prolke cabaserem a progesteron nawet nie wiem czym się reguluje. Czy może dać sobie spokój i zbadać po pełnym PCT dopiero?
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź