SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po 5-miesiecznym cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7726

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

88

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

118

Obwód uda

67

Obwód talii

88

Staż na siłowni

8 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1posiłek owsianka + odżywka białkowa serwatka, 2,3,4 posiłek ryż/kasza/ziemniak pieczony/ + pierś kurczaka/indyka/ryba + warzywa , 5 posiłek białka jajek gotowanych + orzechy włoskie/migdały, 6 posiłek kazeina --> iloiśći zależne od celu cyklu początek cy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

od 5 lat regularnie cykl i odblok

Opisz swój plan treningowy

split 5x tyg

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

obecnie ok 15-16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie interesują mnie rekordy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93270 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664103
Duugi edytuj posty !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Duugi dlaczego zbijając prolaktyne sobie zaszkodzę? Chyba lepiej żeby była w widełkach.
Cynk biore od ponad miesiąca przed snem 75mg dziennie + magnez do tego z rana vita min olimp labs i wit c 1000
HCG przybijałem ovigil a clomid anafarm



Zmieniony przez - Edib2 w dniu 2017-10-17 11:52:10

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jedna tab cabaseru potrafi zbić do zera prolaktyne a wtedy będziesz się złe czuł i libido może zniknąć. A progresteron podskoczyć radzę ci zbić ale max do połowy normy lepiej tutaj zastosuj. B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cynk i magnez tak leć niedługo będziesz miał dzidziusia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Duugi spokojnie niejednokrotnie już zbijałem prolke więc wiem jakie dawki są dla mnie dobre. Wiem o czym mówisz bo kiedyś miałem prolke i estro poniżej normy i czułem się masakrycznie. Pół tabletki cabaser zbija mi zawsze prolke o ok 10 jednostek czyli akurat w połowie widełek powinna się unormować prolka. Jezszcze raz dziękuje za rady i pozdrawiam

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli znasz, swój organizm a to jest ważne to oki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Sorry za odkopanie ale chciałem podziękować za rady co do PCT. Odblok uważam ze mega udany zarówno psychicznie jak i fizycznie. Badania wszystkie w normie a co najważniejsze Żonka w trzecim miesiącu ciąży a ja niedługo wracam na ciemną stronę mocy

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sex wspomagacze

Wiecej