SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

PCT po 5-miesiecznym cyklu

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 31
Waga 88
Wzrost 180
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 118
Obwód uda 67
Obwód talii 88
Staż na siłowni 8 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 1posiłek owsianka + odżywka białkowa serwatka, 2,3,4 posiłek ryż/kasza/ziemniak pieczony/ + pierś kurczaka/indyka/ryba + warzywa , 5 posiłek białka jajek gotowanych + orzechy włoskie/migdały, 6 posiłek kazeina --> iloiśći zależne od celu cyklu początek cy
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe od 5 lat regularnie cykl i odblok
Opisz swój plan treningowy split 5x tyg
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) obecnie ok 15-16%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endo
Stan zdrowia bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) nie interesują mnie rekordy
Wysłana -
Duugi edytuj posty !!!
Wysłana -
Duugi dlaczego zbijając prolaktyne sobie zaszkodzę? Chyba lepiej żeby była w widełkach.
Cynk biore od ponad miesiąca przed snem 75mg dziennie + magnez do tego z rana vita min olimp labs i wit c 1000
HCG przybijałem ovigil a clomid anafarm

Zmieniony przez - Edib2 w dniu 2017-10-17 11:52:10
Wysłana -
Bo jedna tab cabaseru potrafi zbić do zera prolaktyne a wtedy będziesz się złe czuł i libido może zniknąć. A progresteron podskoczyć radzę ci zbić ale max do połowy normy lepiej tutaj zastosuj. B6
Wysłana -
Cynk i magnez tak leć niedługo będziesz miał dzidziusia
Wysłana -
Duugi spokojnie niejednokrotnie już zbijałem prolke więc wiem jakie dawki są dla mnie dobre. Wiem o czym mówisz bo kiedyś miałem prolke i estro poniżej normy i czułem się masakrycznie. Pół tabletki cabaser zbija mi zawsze prolke o ok 10 jednostek czyli akurat w połowie widełek powinna się unormować prolka. Jezszcze raz dziękuje za rady i pozdrawiam
Wysłana -
Jeżeli znasz, swój organizm a to jest ważne to oki pozdrawiam
Wysłana -
Sorry za odkopanie ale chciałem podziękować za rady co do PCT. Odblok uważam ze mega udany zarówno psychicznie jak i fizycznie. Badania wszystkie w normie a co najważniejsze Żonka w trzecim miesiącu ciąży a ja niedługo wracam na ciemną stronę mocy
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź