SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT po 5-miesiecznym cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7755

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

88

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

118

Obwód uda

67

Obwód talii

88

Staż na siłowni

8 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1posiłek owsianka + odżywka białkowa serwatka, 2,3,4 posiłek ryż/kasza/ziemniak pieczony/ + pierś kurczaka/indyka/ryba + warzywa , 5 posiłek białka jajek gotowanych + orzechy włoskie/migdały, 6 posiłek kazeina --> iloiśći zależne od celu cyklu początek cy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

od 5 lat regularnie cykl i odblok

Opisz swój plan treningowy

split 5x tyg

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

obecnie ok 15-16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie interesują mnie rekordy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Jak juz napisalem progrsteronem sobie glowy nie zawracaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Podbijam temat dalej bo coś poszło nie tak tylko nie do końca wiem co.... Jak pisałem wcześniej po cyklu zrobiłem badania i prolaktyna i estradiol w normie. Wskoczyłem na hcg. W sobote skończyłem brać hcg dawkowałem 2500iu e3d łącznie 20000iu. Dzisiaj rano zrobiłem badnia. Morfologia idealna żadnych kresek. hemoglobina ok. cholesterol w normie. AST i ALT w normie ale gorzej z hormonami:
estradiol norma 7-42 wynik <5
prolaktyna norma 4-15 wynik 22
testosteron norm 260-1500 wynik 105

Prolaktynąsię nie martwie wezme cabaser i po sprawie. Ale jak podbić estradiol? I dlaczego będąc na hcg obniżyło mi się estro. Zaznaczam że symex odstawiłem razem z propem a będąc na hcg nie brałem już symexu. Hmmm czyżby coś nie tak z tym hcg? ALe znajomi brali to samo hcg i wyniki mają dobre a u mnie lipa. Jak myślicie ciągnąć dalej hcg? Bo chyba na clomid jeszcze za wcześnie skoro estro i teść zaniżone?


Zmieniony przez - Edib2 w dniu 2017-09-04 14:51:01

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Wygląda jakby hcg coś nie tak było, sermów nie masz co dawać. Ja bym dokupił hcg i dalej bił ze 10000iu chociaż i badania ponownie


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 04/09/2017 15:41:05

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Natan33 rozmawiałem przed chwilą ze znajomym który jest ogarnięty w temacie odbloków i twierdzi żebym wchodził na clomid śmiało. Że ruszy się proces aromatazy i wtedy naturalny tesrosteron zacznie się produkowac i będzie konwertował do estrogenu. Co o tym myślicie?? Bo nie wiem co wreszcie robić czy przybic dzisiaj dalej hcg czy łykać tego cloma?

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Hcg się bije dotąd aż jądra zareaguja. Czyli test będzie co najmniej w normie. Deca nandro to bardzo długi estr i mógł się jeszcze całkiem z organizmu nie ulotnic i stąd uspione jadra. Ale to tyłko w wiedza teoretyczna, niech się może ktoś jeszcze wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Hmmm dece odstawiłem już w kwietniu ostatnie 12 tygodni cyklu leciał prop i wino. Tym bardziej dziwne te wyniki bo jądra ewidentnie urosły na hcg. Nawet czułem czasami aż jak buzuje w nich. W czasie orgazmu ilość spermy bardzo się zwiększyła. Na cyklu było jej mało i mega gęsta a teraz dużo więcej i rzadsza. Więc chyba hcg co s tam zadziałało. Z libido też nie mam problemów. Wiadomo że nie jest już taka szajba jak na teściu ale nie jest źle żona nie narzeka


Zmieniony przez - Edib2 w dniu 2017-09-04 22:15:17

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Ma ktoś jeszcze inne zdanie na ten temat? Przybijać dalej hcg żeby podbić estro i teścia? Czy brać clomid który pomoże w produkcji naturalnego teścia i pociągnie za sobą estro?

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Hcg

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Tez jestem zanpodawaniem hcg dalej
Podawales jakies ia do hcg?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10574
Na cyklu lecial symex a do hcg zadnych ia nie podawalem

Stoję przy wejściu a wiara w szoku! W ogóle pakuje już prawie pół roku!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sex wspomagacze

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium