SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PANOWIE, TROCHE POKORY !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kilku dni widze tu mase nowych.

Ok, macie mnostwo pytan, niektorzy nawet nie potrafia ich sformulowac, to pewnie z podniecenia spowodowanego jakoscia portalu.

Portal jest SUPER. Zawdzieczamy to pracy Mateusza i kilku innych osob (za duzo do wymieniania)

Wszyscy robia to ZA DARMO, poswiecaja swoj wolny czas. Mogilby, zamiast tu przychodzic (i czytac czasami d****NE POSTY) spedzac czas z rodzinami, kolegami, dziewczynami, chlopakami, itp.

Dlatego, jezeli jestes to juz 2 dzien i czujesz sie jak u siebie, zanim zadasz pytanie, zrob to co ponizej:

1. sformuluj pytanie
2. napisz po polsku
3. nie oczekuj, ze dostaniesz odpowiedz, nikt nie ma obowiazku na nie odpowiedziec.
4. jezeli odpowiedz ci sie nie podoba, zadaj inne pytanie albo spytaj co zrobiless zle.
5. przeczytaj wszystko co jest poswiecone dopingowi - patrz artykuly na stronie startowej - zanim zadasz pytnie "czy metka jest lepsza od wina" (ja lubie wino Mounton Cadet)

Lapiesz ?

A jak ci sie nie podoba, to

w>y>p>%i^e@r(d!a(l&j

na inne forum

Krasnall
PS Troche ostro, ale jestem po paru piwkach
PS2 Prosze mnie za ten post nie obrazac, bo z***ie jak szare suki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
heh zawsze lubilem tego goscia:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja cie tez lubie, ale jak bylbys moim synem i zlapalbym cie z koksem, to albo bys dostal w******l jak z ksiezyca, albo bys wycisnal 200kg na lawie...

Kransall
PS mam corke, to sie nie boje, ze bedzie koksowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się w pełni zgadzam z przedmówcą. Ostatnio zalała nas plaga nowicjuszy, którzy tak naprawdę to pewnie jeszcze niewiedzą jak gryf wygląda a już po koksy sięgają. Później oczerniają nas w Polityce przez takich gnojków. I czemu się dziwić? Większość z nich pewnie nie skończyło 17 lat, na siłowni byli pewnie ze 2 razy i oni chcą wiedzieć ile mietka ****a wziąść żeby za***iście wylądać!!!
Takich baranów trzeba po prostu ignorować. Teraz moderatorzy mają szersze uprawnienia więc ja takie posty proponuję od razu kasować.
Przychodzą takie d****e i nawet się nie przedstawią tylko zadają pytanie jakie koksy brać żeby być wielkim!!!

Na koniec jeszcze słówko to ludzi opisywanych w moim poście:***** wam w dupę!

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall rządzi!!!OT CO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Krasnall gdybys nie szukal u mnie koksu jak grupa antynarkotykowa narkotykow to bys nie znalazl, ot co:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KARSNALL MASZ JAZDY

CARMAZYN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Krasnall -i znowu się z tobą muszę zgodzić!!
Jestem w pełni za!!!!!!!!!!!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje zeby nowicjusze zaczeli od przegladania archiwum zanim zaczna zadawac pytania bo znajac zycie o nic nowego nie beda sie wypytywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Krasnall, bedziesz sie bał o coś innego... )

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall... bede szczery, nigdy za Toba nie przepadalem, bo strasznie nie lubie tych Twoich niejasnych odpowiedzi typu: "Kup sobie kreatyne"... Dawno juz nie widzialem zebys komus odpowiedzial konkretnie na zadane pytanie, pomogl, rozpisal cykl... Troche racji masz, ale te artykuly na stronie glownej to szczerze mowiac niewiele sa warte i raczej nie sa zbyt aktualne...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strongman...a halotestin!

Następny temat

DRUGI CYKL-KIN KONG DO ROBOTY:)))

WHEY premium