SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P.H.U.L - do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34
Cześć, zacznę od tego, że staż jaki posiadam to troche ponad 2lata. Jestem hardgainerem i mimo tego czasu nie ma jakis super efektow, zaczynalem z 60kg, aktualnie jest dosyc stabilne 70, rok temu w listopadzie 77 ale zlamalem reke i jakos nie po mojej mysli sie rok potoczyl, jezeli chodzi o treningi. Plany przez jakie przeszdlem to glownie FBW i troche PPL. Teraz leci kolejny, rok i chciałbym zacząć z czymś innym, pomyślałem o PHUL,a tutaj to co ulozylem:

POWER UPPER

Bench press 5x5
Incline DB bench press 4x6-8
Weighted pull ups 4x6
Barbell row 3x5
Military press 2-3x6
Barbell curl 2-3x6-8
Weighted dips tric 2-3x6

POWER LOWER

Deadlift 5x5
Squat 4x6
Calf raises 2-3x6-10


HYPER UPPER

Incline Barbell bench press 4x8-12
Flat Bench Dumbell fly 3x12
Seat Cable row 4x8-12
One arm dumbbell row 3x10
Dumbell lateral raise 3x12
Hammer curl 3x12
Skullcrusher 3x12

HYPER LOWER

Sumo deadlift 4x10
Lunges 4x8-12
Leg press 3x10
Calf exercise 3x12


Nie jestem zwolennikiem maszyn dlatego ograniczyłem je do minimum, czekam na opinie co do planu.

PS. jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry stak kreatynowy w stosunku cena/jakość? myślałem o klasyku universal storm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poproszę o wklejenie wypełnionej ankiety działu i dodatkowo dietę najlepiej w postaci zrzutu z kalkulatora kcal na potreningu.pl

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34
Można śmiało usunąć, nieaktualne.


Zmieniony przez - LukeX w dniu 2018-01-08 22:21:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x5 - Wasze efekty

Następny temat

Czy można zrobić kurs trenera personalnego nie będąc pełnoletnim?

WHEY premium