SFD.pl Hazard

Płatności u bukmacherów

Temat przeniesiony z 'Bukmacherzy, Promocje, Bonusy' przez: Pippo
Wysłana -
W przypadku grania u bukmachera internetowego konieczne jest wpłacenie swoich środków na konto buka. Obecnie bukmacherzy umożliwiają wpłaty poprzez różnorodne metody płatności.

1. Przelew bankowy - do niedawna najpopularniejsza forma składania depozytu, wiele firm bukmacherskich posiada konta w polskich bankach. Wadą tej metody jest czas otrzymania pieniędzy - zazwyczaj 3 dni robocze.

2. Przelewy24 - hit ostatnich miesięcy wśród metod płatności. Poprzez tą opcję można wpłacić depozyt z większości bankowych kont internetowych. Największy plus tej metody płatności to szybkość - pieniądze na Twoim koncie u bukmachera wpływają maksymalnie w 15 minut!

3. Moneybookers - kolejna bardzo popularna i szybka metoda płatności. Za pośrednictwem moneybookers Twoje pieniądze wpływają do bukmachera w czasie rzeczywistym.

4. Neteller - podobna metoda płatności jak moneybookers. Dodatkowo do swojego konta neteller możesz zamówić kartę, dzięki której będziesz mógł wypłacać swoje środki z konta neteller we wszystkich bankomatach.

5. Karty kredytowe - błyskawiczna forma składania depozytu

Powyższe metody płatności są oferowane praktycznie przez każdego bukmachera. Jeżeli zależy Ci na szybkości wpłynięcia Twoich pieniędzy wybierz Moneybookers, Neteller lub ewentualnie Przelewy24 do wpłaty ze swojego konta bankowego.

Osobiście polecam najlepszy portfel internetowy - Neteller

Zmieniony przez - BukMaster w dniu 2009-03-13 13:33:48
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Usunięty przez BukMaster za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez BukMaster za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Usunięty przez BukMaster za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Zapomniałeś dodać o kartach przedpłaconych. Np. paysafecard które odwala ostatnio kawał dobrej roboty i który jest wykorzystywany już u większości buków.
Wysłana -
Z wymienionych form płatności wg. mnie najlepszą jest MoneyBookers. Daje niesamowitą wygodę i szybkość, co jest ważne, gdy szukamy najlepszych kursów u różnych buków.
Wysłana -
eeee... ja na bet365 korzystam z karty kredytowej albo z przelewu24. Głównie z przelewu ale jak trzeba szybko obstawić to karta kredytowa jest najlepsza.

jeszcze są unkash, paysafecard, entropay, click2pay (tych nie sprawdzałem)
Wysłana -
Tylko że przy płatności kartą wezmą Ci prowizję, a w MB nic. Poza tym w MB można również kartę do konta zamówić.
Strona 1 z 1