SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pękające żyłki :-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Witam
Od czterech miesięcy pracuję na kuchni w barze co drugi dzień od godz. 8.00 do 23.00 (czasem dłużej). Dużo stoję, dużo się ruszam a siadam zwykle na 10 - 20 min w ciągu całego dnia pracy. I tu się właśnie zrodził problem zauważyłam, że na lewej łydce powoli zaczynają pękać mi żyłki. Jak temu zapobiec ? Nie chcę mieć popękanych żyłek na nogach. Boje się też, że zaczną mi się robić żylaki. Czy ktoś może mi pomóc ? Dodam, że kończę tą pracę z końcem sierpnia, ale mimo wszystko boję się, ze mi się pogorszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
gdzieś w zdrowiu niedawno odpowiadałem na jakiś post odnośnie zylaków ! - masz tam cos na temat leków (leczenie tylko pomocnicze ! )
do konca sierpnia wytrzymasz ! odpoczywaj z nogami uniesionymi do góry

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
samruj czymś kojącym, może byc lioton.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no tez był wymieniony lioton 1000

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Dzięki za rady i za pocieszenie Nie chcę myśleć co by to było gdybym pracowała tam cały rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
docelowo - przez wiele lat take obciążenie moze prowadzić do niewydolności żylnej - w konsekwencji żylaki ! a potem mogą wystąpić wszystkie negatywne ich następstwa !
wiec odpoczywać z nogami wyzej niz ciało , docelowo stosuje sie opaski/rajstopy uciskowe i leczenie wspomogające ... oczywiscie profilaktyka jak i leczenie - to zbicie wagi ... nie dosłownie ..

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
a nie lepiej wit c, rutinoscorbin itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a NIE lepiej !
a poza tym juz to było !
trzeba czytać ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasemka

Następny temat

zastrzyk przeciwtezcowy

WHEY premium