SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Pęcherz z płynem rumień wokół

Wysłana -
Witam, ja antybiotyków nie brałam, ale z tego co pamiętam dzień przed pojawieniem się pęcherza brałam chyba ibuprom oraz jadłam dużo orzechów włoskich. Zastanawiałam się czy to może jakaś alergia krzyżowa z tych dwóch rzeczy, choć objawów związanych z alergią nigdy wcześniej nie miałam. Natomiast nie wiem czy jest to z tym związane, ale od dłuższego czasu przed pojawieniem się pęcherza i po swędziała mnie skóra nóg, bez innych objawów. Czy ktoś z Państwa widzi wspólny mianownik?? Proszę też napisać jeżeli jakieś zależności Państwo u siebie zauważyli, może znajdziemy jakiś wspólny mianownik.
Wysłana -
Witam i dziękuję za informację , no ja właśnie byłam po długiej antybiotykoterapi i sobie z tym skojarzyłam, nie pamiętam czy swędziały mnie nogi , wyczytałam że może to być postać tzw rumienia trwałego , ale ciężko stwierdzić czy rzeczywiście to jest to.
Wysłana -
Może zniszczona flora bakteryjna ?? Takie bąble też się pojawiają przy rozroście bakterii. W aptece można kupić prosty synbiotyk. Albo po prostu krowie mleko ale od krowy a nie ze sklepu.
Wysłana -
Możliwe że tak , brałam antybiotyk przez 2,5 m-ca w tej chwili biorę cały czas synbiotyk, rumień już się zagoił jest tylko niewielka blizna pozdrawiam :)
Wysłana -
Przy antybiotykach trzeba pamiętać o probiotykach żeby unikać ewentualnych powikłań
Wysłana -
Witam,

Czy udalo sie moze dociec co powoduje te pecherze..? Mam dokladnie taki sam problem... :(
Dwa razy mi sie przytrafilo to, a teraz trzeci raz (na przestrzeni kilku lat).Zawsze zostaja blizny :(
Wysłana -
Oczywiście sugestia może być pomocna , natomiast należy pamiętać że objawy mogą być podobne natomiast przyczyna całkowicie inna i dlatego należałoby się skonsultować z lekarzem
Wysłana -
No mnie niestety nie udało się dowiedzieć co powoduje takie pęcherze,ale tak jak u Pana resarch pozostała blizna i to z przodu na kości piszczelowej .Nieładnie to wygląda i też mnie to martwi, oby się więcej taki pęcherz nie pojawił
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź