SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pęcherz z płynem rumień wokół

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, ja antybiotyków nie brałam, ale z tego co pamiętam dzień przed pojawieniem się pęcherza brałam chyba ibuprom oraz jadłam dużo orzechów włoskich. Zastanawiałam się czy to może jakaś alergia krzyżowa z tych dwóch rzeczy, choć objawów związanych z alergią nigdy wcześniej nie miałam. Natomiast nie wiem czy jest to z tym związane, ale od dłuższego czasu przed pojawieniem się pęcherza i po swędziała mnie skóra nóg, bez innych objawów. Czy ktoś z Państwa widzi wspólny mianownik?? Proszę też napisać jeżeli jakieś zależności Państwo u siebie zauważyli, może znajdziemy jakiś wspólny mianownik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Witam i dziękuję za informację , no ja właśnie byłam po długiej antybiotykoterapi i sobie z tym skojarzyłam, nie pamiętam czy swędziały mnie nogi , wyczytałam że może to być postać tzw rumienia trwałego , ale ciężko stwierdzić czy rzeczywiście to jest to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może zniszczona flora bakteryjna ?? Takie bąble też się pojawiają przy rozroście bakterii. W aptece można kupić prosty synbiotyk. Albo po prostu krowie mleko ale od krowy a nie ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Możliwe że tak , brałam antybiotyk przez 2,5 m-ca w tej chwili biorę cały czas synbiotyk, rumień już się zagoił jest tylko niewielka blizna pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy antybiotykach trzeba pamiętać o probiotykach żeby unikać ewentualnych powikłań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28
Witam,

Czy udalo sie moze dociec co powoduje te pecherze..? Mam dokladnie taki sam problem... :(
Dwa razy mi sie przytrafilo to, a teraz trzeci raz (na przestrzeni kilku lat).Zawsze zostaja blizny :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście sugestia może być pomocna , natomiast należy pamiętać że objawy mogą być podobne natomiast przyczyna całkowicie inna i dlatego należałoby się skonsultować z lekarzem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
No mnie niestety nie udało się dowiedzieć co powoduje takie pęcherze,ale tak jak u Pana resarch pozostała blizna i to z przodu na kości piszczelowej .Nieładnie to wygląda i też mnie to martwi, oby się więcej taki pęcherz nie pojawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Weź to przebij przemyj spirytusem i tyle zniknie po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
Witam w zeszłym roku miałam takie coś. Miesiąc temu u męża pojawiły się 2 bąbki i rumien wokół A w wczoraj kolejny bąbel. Rany goja się już kilka tygodni blizna będzie na 100% . Przejrzałam cały internen i nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany we wzroscie

Następny temat

zab a miesien czworoboczny

WHEY premium