SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki jako forma ładowania przed treningiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Cześć

Co sądzicie o pomyśle, żeby w dniu ciężkiego treningu (np. nogi - leg day hehe) zrobić niestandardowe ładowanie tj. pączkami?

Dwa tygodnie temu koleżanka w pracy miała urodziny - zjadłem 5 pączków i 2 kawałki sernika i trening był udany jak nigdy (ciężary szły w górę jak szalone). Czy takie coś raz na dwa tygodnie może przyczynić się do "zalania"? Jestem na rekompie, dieta dopięta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Kompletnie bez sensu. Oczywiście, może przyczynić się to do pogorszenia formy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Myślałam, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.. A jednak...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
deja vu
Myślałam, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.. A jednak...


a no tak to jest, jak najpierw od pisania maili spadają mięśnie https://www.sfd.pl/Praca_przy_biurku_a_BCAA-t1153385.html to trzeba potem podładować pączkami aby była moc i brak spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Mam wrażenie (mimo że dużo wiedzy stąd uzyskałem), że tworzy się tutaj kółko wzajemnej adoracji a wszyscy nowi są z założenia wyśmiewani...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Do tematu o BCAA podchodzę poważnie, a widzę że został zablokowany - mimo że dla mnie to na prawdę ważne. Może tutaj ktoś podpowie suple na spadki w pracy biurowej?

Jeśli te pączki są złym sposobem "ładowania" to czemu mi tak poszła po nich moc do góry przy wyprostach na maszynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
do pracy biurowej zdecydowanie bcaa , ja biore te https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html 50g na 1,5 l wody i popijam jak siedzę za biurkiem, spadków nie ma - nawet coś ruszyło do przodu

Bett87

Jeśli te pączki są złym sposobem "ładowania" to czemu mi tak poszła po nich moc do góry przy wyprostach na maszynie?

zdarza się najlepszym nie łam się, następnym razem wrzuć jednego więcej - powinno być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bo piszesz bzdury..spadki miesni po paru godzinach pracy biurowej?jedna z wiekszych glupot jakie czytalem zreszta juz ktos Ci tam wyjasnil ze to napewno nie miesnie i ze mierzenie sie dwa razy dziennie to glupota i ze oprocz miesni jest jeszcze woda podskorna..ja pracuje fizycznie i to ciezko i owszem czasem jak mam zapierdziel to jak spojrze na rece ze ich obwod sie zmniejszyl ale przeciez pozniej jem posilki,pije plyny i nast dnia rano nie widze roznicy niz wczesniejszego dnia rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Banan
do pracy biurowej zdecydowanie bcaa , ja biore te https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html 50g na 1,5 l wody i popijam jak siedzę za biurkiem, spadków nie ma - nawet coś ruszyło do przodu

Bett87

Jeśli te pączki są złym sposobem "ładowania" to czemu mi tak poszła po nich moc do góry przy wyprostach na maszynie?

zdarza się najlepszym nie łam się, następnym razem wrzuć jednego więcej - powinno być lepiej

Dzięki za poradę co do BCAA, za chwilę zamówię w takim razie.

Co do pączków to nie zrozumiałeś mnie - moc poszła ale do góry. Stąd pytanie czemu taki hejt się na mnie wylał, skoro widocznie to dobra forma "ładowania" przedtreningowego. To że czegoś nie znacie, nie znaczy że musi być gorsze, ale ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Bett87
To że czegoś nie znacie, nie znaczy że musi być gorsze, ale ok.


Dokładnie człowiek się uczy całe życie!

Bcaa weź 1kg bo szybko schodzi daj znać jak efekty koniecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
No ok - kilogram to akurat na miesiąc roboczy wystarczy (20 dni).

Cieszę się, że pomogłem z tymi pączkami.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dot. masy

Następny temat

Kiedy przejsc na masę z redukcji -15kg?

WHEY premium