SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Półpasiec?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Witam,

Kilka tygodni temu, wyskoczyła mi dziwna wysypka która swedziała a sama skóra była trochę bolesna.
Lekarz przepisał lek przeciwwirusowy,ponieważ miałam do tego objawy grypopodobne. Zażywałam lek 2 dni, ale że dobrze się czułam to odstawilam lek. Z resztą, z wysypki nie zrobiły się pecherze.
Wczoraj późnym popołudniem, zauważyłam że po lewej stronie pleców koło kregosłupa mam odcinek skóry na dotyk bolesny. To samo jest wzdłuż biodra ale to większy odcinek. Nie mam żadnej wysypki, skórę drażni nawet koszulka. Czasem czuję jakby mrowienie w tych miejscach .

No i pytanie czy teraz może być półpasiec? Lub co innego ?


Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2018-07-19 14:19:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nawet lekarz po opisie nie stwierdzi co to jest, trzeba to obejrzeć i zbadać, musisz się ponownie do lekarza udać, antybiotyków się nie odstawia, lepiej zawsze wybrać do konca.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wymaga to konsultacji z lekarzem specjalistą (jeśli nie ten to inny) ale nie online.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Macie rację, pójdę od Nowa do lekarza w poniedziałek :) . Chyba ktoś na mnie jakiś urok rzucił albo coś hahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
I prawidłowo ,w kwestiach zdrowotnych trzeba konsultować się ze bezpośrednio ze specjalistą a nie informacje z drugiej ręki czy onilne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia?

Wiecej