SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pół roku ćwiczeń,pytania.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Witam.
Mam 17 lat,wzrost 178cm,waga jakieś 76kg.Ćwiczę pół roku,jade na mase,z 3,5 miecha z dietą.Mam kilka pytań.Wiem,że sprawa nabierania kg to moja sprawa i każdy ma inne cele itd,ale chciałem się spytać czy masować ciągle do np 90kg i później rzeźbić czy może zatrzymać się za jakiś czas i rzeźbić a później znowu masówka,by się zbytnio nie zalać?Pomijając to,że lekko sie powiększyła sylwetka to jeszcze troche brzuch jest nadęty,wiadomo,że nie twardy z kratą ale nie zatłuszczony.Dlatego mam obawy,co do tego dalszego masowania.Jak myślicie? Poniżej foty.

Na początku ważyłem 63(1 fotka),teraz ważę 76(2 ostatnie foty).











Zmieniony przez - Greckzeth w dniu 2012-04-12 22:04:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Na śniadanie też jakieś źródło białka by się zdało. Weź wejdź na potreningu.pl i tam zrób całą rozpiskę, będzie czytelnie i dokładne wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja bym masowal i na next wakacje wycinka ogolnie fajnie to wyglada klata dobra, barki przytyraj to bedzie grubo i nie zapominaj o nogach

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zamieść zdjęcia całej sylwetki z różnych ujęć, inaczej usuwam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Jesteś młody, nie wiem, czy jest sens się wycinać na to lato, na Twoim miejscu bym masował , widać po zarysach sylwetki, że masz dobre predyspozycje. Pomasuj do przyszłego roku do np. kwietnia, a potem wycinka. Jak po 3.5 miechach z masą 13 kg urosłeś, to 90 kg na kwiecień jest w zasięgu ręki :) Ja mam 20 lat, trzymam dietę pół roku i urosłem 12, a jeszcze mnie bardziej podlało niż Ciebie :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
fajnie to wygląda gdybym to był ja to masowałbym to 100/110 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
No nie każdy chce / ma finanse na taką wagę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1875
Co tu wiecej dodać, wszystko wyżej już zostało napisane, predyspozycje dobre, moim zdaniem masuj dalej

Dla mnie nie ważne jest, że setki razy mi nie wyszło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Dzięki wszystkim za rady,także masa trwa dalej.

Ps.110kg to juz przesada jak na mój wzrost,przynajmniej jak dla mnie.Ale myślę o okolicach 90 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Jak dla mnie też góra 90kg, zawsze to potem stawom lżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
jaka tam przesada 110 kg jest całkiem ok masa musi być ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3553
Kurde,nie wiem co robić,brzuch mi trochę urósł,w pasie mam 85.Na fotkach na stojąco nie widać ale jak siedzę to widać.Niedość,że jest nadęty troche to lekka oponka sie robi.Teraz jeszcze bede masował z miecha około a później nie wiem czy redukcja czy rzeźba.Chce dobić te 90-95kg ale nie kosztem wielkiego brzucha..


Zmieniony przez - Greckzeth w dniu 2012-04-17 15:37:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężkie ćwiczenia a wzrost

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium