SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pękająca skóra na palcach dłoni.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Hej,

Zna ktoś skuteczny sposób na pozbycie się pokękanej skóry w okolicach paznokci? Zakładam, że problem wziął się od konieczności pracy gołymi rękoma na mrozie, ale mrozy się skończyły a skóra pęka dalej. Niby głupota, a mega bolese jak się podrażnia przypadkowo. Kremuje różnymi kremami z 5 razy dziennie dłonie, na noc mega grubo, nic nie daje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Widocznie zle kremy, polecam z mocznikiem i witaminą A, lub też neiktózy rozcinają witaminę i samym tym olejkiem z kapsa smarują dłonie.

Koeljna sprawa że jak pracujesz to i tak się mogą wysuszać, ocierać w pracy one przecież nadal na prace sa wystawione

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Czy skóra schodzi Ci jeszcze się nie wykształciwszy i masz rany?Pozdrawiam.
1

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6728
Nie, popękał suchy, twardy naskórek przy paznokciach. Zrobiłem porządny piling, martwy naskórek wyciąłem, obłożyłem aloesem, a na noc mega grubo kremu i rękawiczki, mam w planie powtórzyć kilka razy zabieg i liczę na efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie węgle a ładna skóra?

Wiecej