SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pęcherz z płynem rumień wokół

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Witam mam pytanie do Patryka 9333,autora tematu z 17 Stycznia 2018r czy zdołałeś to wyleczyć maścią i lekami przeciwwirusowymi i czy coś więcej na ten temat się dowiedziałeś , u mnie tez się pojawił taki pęcherz, proszę o poradę z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Proszę o informację, czy dowiedział się Pan, co było przyczyną tych pęcherzy. We wrześniu ubiegłego roku, również coś takiego zobaczyłam po przebudzeniu na łydce i z przodu nogi niedaleko kostki - pęcherz i rumień wokół. Jak pęcherze po kilku dniach się przerwały, zrobiły się długogojące się rany. Zastanawiam się, co wywołało, co było ich przyczyną. Jeśli udało się Panu coś dowiedzieć, dojść do jakichś wniosków proszę podzielić się informacją. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Iza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Taki sam pęcherz wyszedł mojej 11sto letniej córce na udzie. To nie jest oparzenie ani odcisk. Wyglada tak samo,jak na zdjęciu. Po 1 dniu pękł, ale znów nabrał płynu. Jutro idę do lekarza, mieszkam w uk wiec nie liczę na trafna diagnozę :( ktoś wie cis więcej na temat tego, co to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Witam u mnie taki rumień wyszedł pod koniec Stycznia ,byłam z tym u dermatologa powiedział że mam ten płyn przekłuć i przepisał spray z antybiotykiem.
Lekarz nie potrafił mi powiedzieć co to jest. Rumień bardzo długo sie goi , jeszcze do tej pory mam bliznę z małym strupkiem .Moim zdaniem jest to bo długotrwałym braniu leków np antybiotyków,wyczytałam z ulotki tych leków. które brałam zimą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam i dziękuje za odpowiedź :)
Czyli dalej nie wiadomo, co to dokładnie jest :( Ja dziś mam wizytę z córką, wiec zobaczymy co lekarz na to powie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Nie ma za co, mam prośbę prosze o informację po wizycie u lekarza morze Pani lekarz coś na ten temat powie pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Oczywiście dam znać, wizytę mam na 17, choć sądzę że lekarz nie powie mi nic konkretnego, gdyż mieszkam w uk a tu po lekarzu 1szego kontaktu nie ma czego się spodziewać , obym się myliła. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Niestety lekarz nam nie pomógł :( stwierdził że to odcisk i do 2 tyg powinien zniknąć. Stwierdził, ze jeśli wyjdzie więcej takich „odcisków” to namy wrócić a narazie nie ma się czym martwić. Mam nadzieje, że pęcherz zniknie, pozostało nam tylko czekać . Pozdrawiam i czekam na inne odpowiedzi w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Dziękuje za informację, a mam jeszcze pytanie czy córka brała może długo jakieś leki ? antybiotyki czy jakieś inne bo być może tu tkwi problem pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, córka żadnych leków nie brała, w sumie można powiedzieć, że okaz zdrowia :) Mam nadzieje, że pęcherz szybko zniknie. Jeśli coś się zmieni napewno dam znać :) pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany we wzroscie

Następny temat

zab a miesien czworoboczny

WHEY premium