SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolone na cykl (sama Oxa)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
Witam. Czy bral ktos Oxe sama? I jak tak to jakie efekty? Wiem ze lepiej by bylo z czyms ale nie chce brac zadnego androgena bo szykuje duzy cykl na wiosne. Chodzi mi o sama Oxe bo mam ochote niedlugo posmakowac

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 90

Wzrost: 178

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 45

Obwód talii: 85

Obwód uda: 60

Obwód łydki: niewiem

Staż na siłowni: 10 lat z przerwami

Ilość spożywanego białka: 250

Ilość spożywanych węglowodanów: 70

Ilość spożywanych tłuszczów: 150

Opis przebytych cykli sterydowych: wino w tabl + propionat

Trening: co drugi dzień

Cel cyklu: czysty mięsień, poprawa wyglądu, jeszcze większa rzeźba (nie chodzi mi o to zeby zlapac wage i przytyc)

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2 miesiące

Poziom BF%: niewiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): stała waga

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: bardziej łysienie

PPM podstawowa przemiana materii: niewiem

Wyciskanie leżąc (MAX): niewiem

Martwy ciąg (MAX): niewiem

Przysiad (MAX): niewiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nawet jeśli uda Ci się zdobyć legit,w co szczerze wątpię,to efekt stosowania samej oxy,mocno Cię rozczaruje.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-09-17 14:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Bardzo ładnie przyrastasz w siłe i dodatkowo ubija.. Ale oryginału nie kupisz ajezeli jakims cudem Ci sie uda,koniecznie daj znac
1

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a wy tak kazdemu piszecie, ze nie kupi oryginalu czy wyrywkowo?
ja kupie i wcale nie musze dawac znac nikomu
w ogole dziwie sie, ze scantel nie wypuscil jeszcze oxy, oxa axio byla ok i UWAGA-oxa z EAP tez jest oxa a nie winkiem/boldkiem/meta, znam czlowieka co jedzie na tej oxie juz bardzo dlugo, spontanicznie co jakis czas dorzuca sobie tylko propa na kilka tygodni, zgodze sie z kazdym, ze bardzo ciezko kupic oxe apteczna ale under nie fake oxe da sie kupic, chodzily sluchy ale nie wiem na ile prawdziwe, ze atomic byc moze bedzie mial kilka ciekawych nowych pozycji i w tym tez oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
Oxanabolon THERMOLIFE testowal ktos??

ps. sama oxa..slabo..dodalbym propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
Ja wiem ze lepiej z propem ale bralem niedawno a nie chce sie poblokowac. Na wiosne szykuje dece + cidoteston + wino. Mam mozliwosc zalatwienia oryginalu i dlatego sie tym zainteresowalem. Chcialbym pobrac samą bo podobno wogole nie blokuje tylko zastanawiam sie czy beda jakiekolwiek widoczne efekty (nie chodzi o mase tylko o ubicie miecha, rzezbe no i oczywiscie sile - waga nie musi sie zmienic). Najlepiej jakby ktos napisal co bral sama Oxe, jakie efekty i jakie dawki bral i ile tygodni.
Pozdro i czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Naprawdę nikt sie nie wypowie. PANOWIE ktos musiła przeciesz to jeść.

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
oxa ze scantela slyszalem ze ma sie pojawic wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
a w jakim panstwie mozna kupic oxe w aptece ??

włochy??

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667496
tak, ale drogo wychodzi i w małym stężeniu jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10202
ale jak ci kupia w aptece masz pewnosc co jesz

jeszcze gdzies mozna dostac czy tylko undery

Honor mam w duszy a siłe w dłoni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie siły - Winstrol

Następny temat

Który testosteron enanthate najpewniejszy ?? pozdro

WHEY premium