SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon shree A żołądek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4313

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

92

Wzrost

180

Obwód ramienia

Niewiem

Obwód klatki

Niewiem

Obwód uda

Niewiem

Obwód talii

Niewiem

Staż na siłowni

4lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

600g kurczaka 200g ryżu 200 płatków owsianych.owoce.warzywa

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2.test długi i tren. Test krótki i oxa

Opisz swój plan treningowy

5 treningów w tygodniu

Cel cyklu

Masa potem rzezba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Teść prop oxa .skonczylem w pazdzierniku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Niewiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Normalna

Stan zdrowia

Dobry poza zoladkiem ostatnui

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Łysienie .włosy na klacie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Niewien

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 100kg martwy 160 przyrządów nie robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3363
Witam kilka miesięcy temu miałem problem z zoladkiem .lekarz dał omeprazol na 20 dni i przeszło.od dwóch tygodni jem oxe że shree venatesh i problemy wróciły.zgaga nadkwasnosc niestrawność uciski .pomyślałem że może będę brał oxe z omeprazol/polprazol tylko niewiem czy można .zna ktoś odpowiedź na to pytanie ? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Nie nie można , masz problem z żołądkiem to zostaw tabs w spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3363
Ok dziekuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364233 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668501
Omijaj tabsy szerokim lukiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Zostają ci tylko iniekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
tonynysa
Witam kilka miesięcy temu miałem problem z zoladkiem .lekarz dał omeprazol na 20 dni i przeszło.od dwóch tygodni jem oxe że shree venatesh i problemy wróciły.zgaga nadkwasnosc niestrawność uciski .pomyślałem że może będę brał oxe z omeprazol/polprazol tylko niewiem czy można .zna ktoś odpowiedź na to pytanie ? Pozdrawiam



Najprościej unikać czynnika sprawczego. Maskowanie to tylko maskowanie, problem będzie i będzie się tylko nasilał.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3363
krzykacz
tonynysa
Witam kilka miesięcy temu miałem problem z zoladkiem .lekarz dał omeprazol na 20 dni i przeszło.od dwóch tygodni jem oxe że shree venatesh i problemy wróciły.zgaga nadkwasnosc niestrawność uciski .pomyślałem że może będę brał oxe z omeprazol/polprazol tylko niewiem czy można .zna ktoś odpowiedź na to pytanie ? Pozdrawiam



Najprościej unikać czynnika sprawczego. Maskowanie to tylko maskowanie, problem będzie i będzie się tylko nasilał.


to nie jest tak ze mam zawsze problem zoladkiem i bez powodu.kilka miesiecy temu mialem poniewaz pilem jakies lipne AAKG w płynie z Biotech i juz po wypiciu mnie skrecalo ,straszny smak.podraznilo mi to sluzuwke zoladka.normalnie biore animal pump lub no-xplode i jest ok .po wyleczeniu zoladka tez zjadlem cale opakowanie animal pump i bylo ok. co do samej oxy to tez dziwne poniewaz jem ja juz 4 raz i zawsze ta sama ze shree venkatesh i zawsze bylo ok.jak zaczelem oxe 2 tyg temu to bralem tez wlasnie animal pumpa ,moze polaczenie oxy z animal pumpem tak zadzialalo na zoladek.niewiem. odstawilem w sobote oxe i wszystko i jem teraz omeprazol i probiotyk .za 2 tyg jak wylecze zoladek to sprubuje jeszcze raz oxe ale tym razem bez przedtreningowki i z probiotykiem.pozdrawiam


Zmieniony przez - tonynysa w dniu 2018-04-24 15:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
No tak napewno to wina przedtreningowki
Dostałeś rady a co z tym zrobisz to już Twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
...i j/w sam za siebie decydujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3363
krzykacz


bardzo dobry artykul .dzieki .w lutym mialem USG jamy brzusznej i wszystko jest ok.mialem badania krwi ,w zalaczniku. wyszlo ze mam podwyzszony alat ale to bylo spodowane ze pilem wczesniej gripex bo bylem przeziebiony ,zrobilem pelny pakiet watrobowy i wyszlo wszystko ok.co do zoladka to kilka lat temu mialem gastroskopie i mam refluks zoladkowy i jak to przy refluksie przewlekly zapalenie sluzuwki zoladka.stad ta wrazliwosc zoladka na rozne chemie. tak jak napisalem za 2 tyg sprubuje jeszcze raz oxe ,jak po kilku dniach bedzie znowu to samo to odstawiam orale na zawsze i ide do lekarza na pelne badania zoladka.jadlem ta oxe juz 4 razy i raz z tesciem i bylo zawsze ok. dzieki panowie za dobre porady .pozdrawiam







Zmieniony przez - tonynysa w dniu 2018-04-24 16:12:22

Zmieniony przez - tonynysa w dniu 2018-04-24 16:13:59

Zmieniony przez - tonynysa w dniu 2018-04-24 16:16:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG - Organon 5000iu Holland

Następny temat

Rozkmina,co zdrowsze?

WHEY premium