SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxa a ciemny kolor moczu zaraz po przebudzeniu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 842
1. WIEK: 22
2. WAGA: 92
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Po długiej przerwie aktualnie 6 miesięcy.
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak.
8. TRENING: Na masę.
9. CEL CYKLU: Poprawa sylwetki.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Witam biorę teraz storm+napalm i do tego oxavar z unigen. No i oczywiscie essentiale forte jako osłonkę. Od 5 dni biorę oxe po 20mg/dzień +3x2 tabletki essentiale. Od 2 dni kiedy wstaje rano czuje taki jakby ucisk w nerkach, a mocz jest ciemno-brązowy. Czy ktoś wie co to może być? Może to jest spowodowane lekiem osłonowym? Na noc piję sporo wody. Storm i napalm nie mają nic do rzeczy, bo brałem ten zestaw wcześnioej i nic takiego nie miało miejsca.
Prośba do bardziej obeznanych forumowiczów o poradę. Może niepotrzebnie się tym przejmuje?

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Kij wie. Spróbuj nie brać osłon do następnych dawek i obserwuj kolor moczu w nastepne dni. Nie bagetelizowałbym tego jednak, bo brązowy kolor moczu może oznaczać zakwaszenie organizmu(duża podaż białka w diecie), krwotoki z dróg moczowych, a nawet żółtaczkę.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-09 17:24:27

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Musial bys miec chyba mega pecha zeby miec jakies efekty uboczne od oxy 20mg dziennie:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
Oslonki na watrobe nie maja tu nic do rzeczy. Dawka oxy nie jest wygorowana. Organizm ma wiecej do roboty a podczas snu zachodzi sporo reakcji, ktorych zbedne produkty trzeba wydalac, a ze podczas spania nie oddajesz moczu, wiecej produktow przemiany materii znajduje sie w nim i stad ciemniejszy kolor. Czytalem kiedys podobny artykul, ja bym sie zbytnio nie stresowal.

Zmieniony przez - tomekzk w dniu 2013-04-09 17:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 842
Dzięki wielkie za odpowiedź! SOG dla Ciebie! Wydawało mi się, że cały dzień mnie uciskają te nerki, ale może sobie to wmawiałem. Kiedyś miałem delikatne problemy z nerkami (krwinkomocz) ale wątpie, żeby oxa aż tak obciążyła mój organizm.

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Oxy co prawda nie brałem, ale po oralach zazwyczaj mam ciemny kolor moczu zawsze z rana.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Malo tej oxy. 40 mg minimum bym dal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 842
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się tematem. Postanowiłem na noc pić herbatkę żurawinową, może to coś zmieni.

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663975
pij więcej wody,za mało podajesz płynów i mocz jest ciemny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
duzo wody i przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46809
mocz raz dziennie powinnien byc przeroczysty zwieksz ilosc wody i przejdzie

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1-8 Testosterone Propionate-100 Malay Tiger 100mg/1ml Kilka pytań dziękuję za czas

WHEY premium