SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Owulacja

Wysłana -
Bahamut udany jestes Ale faktycznie, jego jak widze to juz mnie nic nie boli.. no moze serce

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-01-04 19:37:34
Wysłana -
Hmm, szkoda ze nie znalem cie wczesniej bo widzialem sie z Andrzejem pare razy na zywo. W olsztynie jak byly zawody rozmawialem z nim po zawodach, mamy wspolne zdjecie. Wspomniałbym ze ma taką fanke . Andrzej to dobry chłop
Wysłana -
wie ze ma bo mialam z nim ta przyjemnosc rozmawiac w Koninie w tym roku, tez m ma zdjecie Patrzył sie potem z tego namiotu na mnie i usmiechał
W ogole na tym moim zdjeciu to super widac, moja noga a jego ręka aaaaaaa... jest WIELKI
dobra ale spam

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-01-05 08:29:06
Wysłana -
Wysłana -
wiem wiem Bahamutku
Wysłana -
Hejka. Mam do Was dość ważne dla mnie pytanie - Czy wiecie może jak dobrze się przygotować do ciąży i przede wszystkim w jaki sposób stwierdzić kiedy zachodzi owulacja, żeby prawdopodobieństwo zajścia było możliwie jak największe? Ja się właśnie bardzo poważnie nad tym zastanawiam... link usunięty Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie ;)

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-05 22:17:45
Wysłana -
link został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum , również do niego należy odświeżenie starych tematów także na przyszłość przed udzieleniem wypowiedzi proszę spojrzeć na datę tematu
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź