SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owsianka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Czy zjedzenie na noc o godzinie 21 czy 22 200 g owsianki na wodzie z orzechami + 10g brązowego cukru dla smaku to dobry pomysł czy raczej nie bo to węgle i trochę cukrów prostych ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jak taki posiłek będzie się wpasowywał w Twój bilans, to możesz zjeść. Wypadałoby tam dodać jakieś białko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Ważny jest ogół diety, a nie jeden posiłek. Warto aby posiłki były pełnowartościowe, a w Twoim brakuje biała. Cukier bez wątpienia nie jest produktem, który warto spożywać. Masz ksylitol lub erytrytol do wyboru.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem tylko czy dobrze się bedziesz czuł po 200g płatków owsianych.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Zazwyczaj wcinam w takiej gramaturze jakos 100 g czy 150 g nie syci mnie za bardzo , a zadnego dyskomfortu nie odczuwam po spozyciu takiej porcji wiec nie ma problemu. Jako ze zawsze przyrzadzam ja z woda to moge, dodawac miodu zamiast tego cukru dla lepszego smaku jezeli tak to ile gram lub jakichs owoców ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Dla lepszego smaku podałem Ci wyżej co jest warte uwagi. Miód nie jest. Owoce jak najbardziej.

https://potreningu.pl/articles/1477/ksylitol-czyli-zdrowa-alternatywa-dla-cukru


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-11 06:17:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja bym zmniejszył do 150 i dowalił owoców świeżych, jabłka, kiwi, banany, mandarynka, co tam lubisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ciężko określać diete na podstawie jednego posiłku. Jak dorzucisz białko - to owszem, będzie to zbilansowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nieważne czy będą to węglowodany złożone czy proste - to nie działa w ten sposób, że jeden posiłek nasili odkładanie energii w adipocyty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5410
Mam pytanie odnosnie tego ile minut po treningu i co w pierwszej kolejnosci , odzywka bialkowa czy wegle proste np. owoc czy wafle ryzowe i po jakim czasie po tym spozyc normalny posilek ? Do tej pory robie tak ze pierwsze wypijam bialko w prochu po tym jednego banana i 1 godz pózniej wlatuje normalny posilek pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Nie widzę specjalnego powodu aby się nad tym zastanawiać. Wróć do domu, zjedz posiłek pełnowartościowy i tyle. Jsk masz ochotę, to wypij sobie po treningu odżywkę.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje do oceny v2

Następny temat

Odżywka białkowa + L-karnityna

WHEY premium