SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Owsianka

Wysłana -
Czy zjedzenie na noc o godzinie 21 czy 22 200 g owsianki na wodzie z orzechami + 10g brązowego cukru dla smaku to dobry pomysł czy raczej nie bo to węgle i trochę cukrów prostych ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak taki posiłek będzie się wpasowywał w Twój bilans, to możesz zjeść. Wypadałoby tam dodać jakieś białko.
Wysłana -
Ważny jest ogół diety, a nie jeden posiłek. Warto aby posiłki były pełnowartościowe, a w Twoim brakuje biała. Cukier bez wątpienia nie jest produktem, który warto spożywać. Masz ksylitol lub erytrytol do wyboru.
Wysłana -
Nie wiem tylko czy dobrze się bedziesz czuł po 200g płatków owsianych.
Wysłana -
Zazwyczaj wcinam w takiej gramaturze jakos 100 g czy 150 g nie syci mnie za bardzo , a zadnego dyskomfortu nie odczuwam po spozyciu takiej porcji wiec nie ma problemu. Jako ze zawsze przyrzadzam ja z woda to moge, dodawac miodu zamiast tego cukru dla lepszego smaku jezeli tak to ile gram lub jakichs owoców ?
Wysłana -
Dla lepszego smaku podałem Ci wyżej co jest warte uwagi. Miód nie jest. Owoce jak najbardziej.

https://potreningu.pl/articles/1477/ksylitol-czyli-zdrowa-alternatywa-dla-cukru

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-11 06:17:51
Wysłana -
Ja bym zmniejszył do 150 i dowalił owoców świeżych, jabłka, kiwi, banany, mandarynka, co tam lubisz.
Wysłana -
Ciężko określać diete na podstawie jednego posiłku. Jak dorzucisz białko - to owszem, będzie to zbilansowane.
Wysłana -
Nieważne czy będą to węglowodany złożone czy proste - to nie działa w ten sposób, że jeden posiłek nasili odkładanie energii w adipocyty.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź