SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owlosienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam all
Mam takie pytanko jaki srodek stosowac do np.omki lub tescia by nie rosly tak wlosy bo planyje jakis maly cykl ale boje sie owlosienia mozna jakos temu zapobiedz.Za sensowne odpowiedzi beda songi :)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
To po co ta gadka?
Co jesteś fetyszem?

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obawiam sie, ze jedyne co możesz zrobic to zrezygnowac z tak androgennych środków na rzecz czegos mniej androgennego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm....tak myslalem ale chcialem zapytac myslalem ze moze nie znam a sa jakies srodki temu zapobiegajace ale jak widze bedzie z tym problem

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wosk do depilacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Nie poradzisz nic na to!W koncu jak kobiety sobie radzą z nadmiernym owłosieniem?-depilują,golą ale nie używają żadnych środków które by zmniejszały im owłosienie

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam w zeszlym roku wzialem 1000 ml testosteronu (sustanon i testoviron)na tydzien przez 2 miesiace i zadne tam wlosy mi nie urosly, a przynajmniej nie zauwazylem, zeby urosly.

"Ja na zycie mam metode
- zimne piwo, dupy mlode"
Creampolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
nono litr testa to niemietka ilosc

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
no ja po litrzę już nie chodzę............

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe spoko widzialem kolesia ktory zalupal sobie 20 strz tescia 5% + 10 strz. 10% + 12 polskiej setki + 20 superanabolonuu aaa i 100 metki i wywalilo mi wlosow na klacie ,plecach ,bicepsach wiec tak to ja nie chce wygladac :)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee to czy urosna włosy to indywidualna sprawa. mój kumpel sie naprzykład cieszył, że po omie mu wkońcu jakis zarozt wyrosł bo był gładziutki jak niemowlaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...spoko ale ja wlasnie jestesm przeciwnikiem zarostu :)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laurabolin -=pare pytan=-

Następny temat

delikatna pomoc

WHEY premium