SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Owłosienia ciała - przyczyna i depilacja

Wysłana -
Możesz z ciekawości zbadać testosteron. Od 17 roku życia mam identyczną sytuację do twojej, ale nie nazwałbym tego jakąś przypadłością. Mój test również jest nad górną granicą.
Wysłana -
Co do tego mitu, to tak sobie myślałem, że może coś w tym jest, bo np. kobiety przycinają sobie końcówki włosów, a to podobno ma je wzmacniać/odświeżać. Dlatego zapytałem. Reszta z tym zarostem się zgadza.
Co do golenia to myślałem, żeby przelecieć ciało maszynka do włosów, ściąć to z grubsza, a później już jednorazówką tylko te małe włoski, jakbym się tak golil z raz na tydzień to może by było ok. Swoją drogą to kiedyś już próbowałem barki, to strasznie to widać już na następny dzień, cały w czarnych kropkach byłem.

Co do badań testosteronu, to chyba to zrobię. Niby ze zdrowiem wszystko ok, ale sam jestem ciekawy. Tylko co dalej, jak testosteron przekroczony będzie?
Wysłana -
Możesz udać się do endokrynologa. Wysoki test może być w najgorszym wypadku efektem nowotworu, jednak nie podchodziłbym ze strachem do tego. Wysoki test jest w stanie, choć nieznacznie, podnieść twoje osiągi na siłowni.
Wysłana -
nie strasz!
Wysłana -
Proszę na przyszłość zerknąć przed odświeżeniem tematu na jego datę
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź