SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owłosienia ciała - przyczyna i depilacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2136
Możesz z ciekawości zbadać testosteron. Od 17 roku życia mam identyczną sytuację do twojej, ale nie nazwałbym tego jakąś przypadłością. Mój test również jest nad górną granicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Co do tego mitu, to tak sobie myślałem, że może coś w tym jest, bo np. kobiety przycinają sobie końcówki włosów, a to podobno ma je wzmacniać/odświeżać. Dlatego zapytałem. Reszta z tym zarostem się zgadza.
Co do golenia to myślałem, żeby przelecieć ciało maszynka do włosów, ściąć to z grubsza, a później już jednorazówką tylko te małe włoski, jakbym się tak golil z raz na tydzień to może by było ok. Swoją drogą to kiedyś już próbowałem barki, to strasznie to widać już na następny dzień, cały w czarnych kropkach byłem.

Co do badań testosteronu, to chyba to zrobię. Niby ze zdrowiem wszystko ok, ale sam jestem ciekawy. Tylko co dalej, jak testosteron przekroczony będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2136
Możesz udać się do endokrynologa. Wysoki test może być w najgorszym wypadku efektem nowotworu, jednak nie podchodziłbym ze strachem do tego. Wysoki test jest w stanie, choć nieznacznie, podnieść twoje osiągi na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
nie strasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Proszę na przyszłość zerknąć przed odświeżeniem tematu na jego datę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania hormonalne - ocena stanu, pomoc, interpretacja

Następny temat

ból kręgosłupa, trudności w oddychaniu i drętwienie rąk

Wiecej