SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ovopol i jego bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ostatnio na mojej silowni rozmawialem z wlascicielem na temat tego bialka on sam kiedys sie tym interesowal grubo ponad rok temu chcial krecic interes z nimi i wkoncu zrezygnowal z tego bialka poniewaz ovopol nie mogl przedstawic zadnych konkretnych danych na temat tego bialka ponoc ma ono beznadziejna przyswajalnosc a sam olimp nie sporowadza bialka nigdzie z polski.
Facet wydaje sie wiarygodny siedzi w tym interesie troche ma swoj sklep i sam chcial sprowadzac to bialko ale zrezygnowal.

TO taka ciekawostka bo duzo o tym bialku teraz mowa...

<<<FoX>>>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no jak przytyjesz? to jest normalne bialko. masz diete a bialko ovopol uzupelnia niedobor bialka proste ajak

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To czyste białko jaja, więc ma taka przyswajalność jak białka jaja. Ovopol to wielki zakład i oni nie bawią się w jakieś układy z siłowniami bo to dla nich za mały pieniądz. A jeśli chodzi o wartości białka to mam w sklepie katalog Ovopolu w którym są wszystkie ich produkty z dokładnym składem (widział ten katalog Danone, zapraszam też innych). Poza tym ja do każdej partii którą biorę otrzymuję certyfikat jakości z sanepidu. Jeśli chodzi o Olimp to pytałem w Ovopolu czy bierze od nich Sportatut i potwierdzili. Być może Twój znajomy miał z nimi na pieńku i teraz coś kręci. Poza tym jak powiedziałem to białko jaja bez żadnych dodatków, więc nie ma tu czego spieprzyć czy polepszyć. W 1kg odżywki jest sproszkowane 260 szt. białek. Przeciętnie kulturysta je na śniadanie 6-10 białek. Tu wystarczy wypić 40g i masz odpowiednik 10 białek.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO tak masz racje... ja tylko napisalem po krotce co on mi powiedzial...
Mozliwe ze zmienilo sie to bialko bo jak napisalem interesowal sie tym z rok temu mowim mi cos ze to bialko co oni sypia to sa praktycznie odpady
DOstanie z***ke ze mi glupoty gada

<<<FoX>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
hmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Odpady z czego? To ma 83% białka i tylko to się liczy. Jajko to najdoskonalszy produkt w naturze pod względem składu. Tam nie ma odpadów. Zadzwoń do Ovopolu to może Ci przyślą katalog i poczytasz o ich produktach.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BTW ja nie jestem w 100% przekonany ze olimp bierze do swoim odzywek bialko z ovopolu ale to moja opinia

A sonbaty sklad tego podaje sam ovopol prawda a testy sanepidu sa typu czy nie zawiera roznych bakteri itp. W sumie nikt nie robil niezaleznych badan tego bialka ?

<<<FoX>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie wiem czy ktoś robił niezalezne badania, ale Ovopol to nie zakłady typu Olimp czy Fitmax. To wielki kombinat dla którego produkcja białek z jaja w proszku jest niewielkim odcinkiem działalności. Tu się przerabia tylko jajka. Jak z białka jaja odsączysz wodę to zawsze wyjdzie Ci ok. 80% białka bo tak jest w przyrodzie. Niezależnie czy operację tą przeprowadzi Ovopol czy inne zakłady. Być może w Polsce są inne zakłady jajczarskie i też to mają. Ja o Ovopolu dowiedziałem się kilka lat temu kiedy zamieścili swoją reklamę w "Kulturystyce i Fitness"
Zresztą, jeśli nie wierzysz to po prostu tego nie kupuj, kup sobie jakieś firmowe. Ja bardziej wierzę takim zakładom niż firmom odżywkowym które u siebie mieszają półprodukty (np. białka) i tu mogą robić wałki w składzie. Przy procesie produkcji nie ma to miejsca

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja również tak uważam!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Podstawowe zalety bialka w proszku dla sportowców to:

1. produkowane z czystego bialka jaj kurzych
2. 260 sztuk bialek jaja kurzego w 1 kg bialka w proszku
3. 6 miesiecy przydatnosci do spozycia
4. latwo przyswajalne przez organizm
5. wzorcowe proporcje aminokwasów potrzebnych do syntezy bialkowej organizmu
czlowieka
6. aminokwasy egzogenne: metionina, lizyna, treoina
7. aminokwasy rozgalezione: walina, leucyna, izoleucyna
8. glukoza 0,5%
9. witaminy: kwas foliowy, ryboflawina
10. substancje mineralne: wapn, fosfor, zelazo, sód
11. pierwiastki sladowe: selen, brom, tytan, wanad
12. wolne od salmonelli i innych drobnoustrojów chorobotwórczych
13. wartosc energetyczna 320kcal/100 g

Fizykochemia:
zawartosc wody - max 8%
proteiny - min. 92%
tluszcz - max. 0,2%

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
zamiast tego bialka z ovopola wolal bym sobie kupic konkretne bialko ultimate albo multipowera albo nawet prolab to co ze drozsze ale jakosciowo lepsze i z lepszom przysfajalnosciom i jeszcze mam do tego witminy aminokwasy i nie tylko wiec chyba jest ruznica miedzy takim a takim bialkiem ale to jest wasza sprawa jakie wy wolicie bialko czy lepszej jakosci czy gorszej bo ja mam swoje zdanie i nei bede go zmienial

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
to zes zagadal...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MultiPOWER???????/

Następny temat

CO SĄDZICIE O KUPNIE W SKLEPIE INTERNETOWYM "TONUS"???

WHEY premium