SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Ovigil 5000iU jak rozrobic i kiedy zacząć stosować w długim cyklu.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 36
Waga 102
Wzrost 190
Obwód ramienia 41
Obwód klatki 116
Obwód uda -
Obwód talii 101
Staż na siłowni 11 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 0
Opisz swój plan treningowy 3-4x w tyg siłownia i 3x w tyg boks (forma cardio)
Cel cyklu zgubić wage -10kg co najmniej ,uwydatnić mięśnie
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia -
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) schodze z 32% teraz jest 25%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia raczej zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia łysienia
PPM (podstawowa przemiana materii) -
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) -
Wysłana -
Witajcie. Z pewnością jest tu wielu doświadczonych w zabawie w cykle wiec zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Mianowicie:

1. Czy jako pierwszy cykl - 16tyg prop 1-14 1cm / master 3-16 1cm / w międzyczasie clen na zmiennie co dwa tyg i stanazol do końca czyli 16 tyg mniej więcej od 12go tyg
czy ma to sens? - dodam ,że to ma być ukłon w stronę redukcji ,bo raczej o sile to nie mam się chyba co martwic no i mięsa też powinno przybyć bynajmniej zaokrąglić..

2.Czy propa i mastera można naciągać po cm do tej samej strzykawki i podawać za jednym razem w to samo miejsce?

3.Nr poświęcony temu cholernemu od-blokowi ,którego się boje.

a. czy wystarczy 24 tab clomidu po tak długim cyklu?

b. Ovigil 5kiU - rozumiem ,że mam zmieszać płyn z białym proszkiem tylko objętościowo nie będzie z tego nawet cm ,a ja chce bezpiecznie podawać 500 czyli 10 dawek. Jak z tego zrobić pełna strzykawkę piątkę? w czym i z czym to wymieszać?

c. Przy tak długim cyklu prop sie kończy w 14 a master w 16 tyg - kiedy mam zacząć bić HCG?

d. Kiedy zacząć brać clomid i jakie dawki?

Z góry przepraszam pewnie powielam większość tematów ale jest to moja indywidualna sprawa stad moja prośba o pomoc.
Oczekuje rzetelnych odpowiedzi od "wariatów" ,którzy mają o tym pojęcie ,a nie odpowiedzi w stylu "możesz mieszać"
Głównie meczy mnie ten od-blok ale i całość jest ważna. Dzięki
Wysłana -
Witam

Odpowiadając na pytania po kolei :

1. Najlepiej sprawdził by się testosteron z długimi estrami, by nie było konieczności robienia zastrzyków co drugi dzień. Master przy Twoich obwodach to jakbyś chciał iść z armatą na komara. Osobiście proponuje zacząć od samego testa i ułożyć dobrą dietę, poznać swój organizm, robić regularne badania hormonów.
Jako początkujący nie potrzebujesz niczego więcej. I wbrew temu co sądzą niektórzy, mastera i winka nie będziesz potrzebował nawet jak zrzucić kilanaście kg, bo bez tych środków również można zyskać niski poziom bf.

2. Teoretycznie można, ale u Ciebie nie ma takiej konieczności, gdyż drugi środek jest zbedny.

3. Na dobrą sprawę zanim zaczniesz odblok to powinieneś zrobić badania hormonalne, by wiedzieć co trzeba doprowadzić do ładu. W PCT (Post Cycle Therapy) najczesciej stosujemy kombo clomidu z hcg i ewentualnie nolvadexem. Na temat ovigilu istnieją różne opinie, często negatywne. Osobiście zastanowiłbym się czy nie lepiej zainwestować w sprawdzony środek.

Polecam lekturę:

http://potreningu.pl/articles/2861/ile-czasu-trwa-powrot-do-normalnosci-po-cyklu-sterydowym/page/2

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po cholere ci tyle srodkow??
Master czy Winko to nie spalacze
Wystarczy sam test miska na minus i aero
Wysłana -
Dokladnie j/w

Do rozcienczenia HCG najlepiej wode do iniekcji lub roztwor 0,9 % NaCl - oba sa w aptece.
Wysłana -
Nie dziel moze na 5ml tylko w insulinowke nabierz to śmiało sobie rozbijesz na 10 inj te hcg
Wysłana -
Panowie odpiszcie mi prosze w punktach na wszystkie pytania ,a nie na wybrane.
Wysłana -
"Po cholerę ci tyle środków??" Tak zostało rozpisane wedle moich wytycznych. To jest ukłon w stronę redukcji ale grunt to nabrać suchej mm ,wzmocnić mięśnie i uwydatnić to nad czym tak długo pracuje ,a efekty są niezadowalające dla mnie.. soogl w sumie dobry pomysł tylko ,że tego po wymieszaniu nie będzie nawet 1cm. Powiedziano mi ,że po skończeniu propa mam to wbić na raz - to chyba jakaś abstrakcja..
Wysłana -
rcs
"Po cholerę ci tyle środków??" Tak zostało rozpisane wedle moich wytycznych. To jest ukłon w stronę redukcji ale grunt to nabrać suchej mm ,wzmocnić mięśnie i uwydatnić to nad czym tak długo pracuje ,a efekty są niezadowalające dla mnie.. soogl w sumie dobry pomysł tylko ,że tego po wymieszaniu nie będzie nawet 1cm. Powiedziano mi ,że po skończeniu propa mam to wbić na raz - to chyba jakaś abstrakcja..

Kolego, ja sie na tym nie znam na tyle, zeby doradzac,ale odpowiadaja Ci ludzie, ktorzy maja o tym pojecie i moge Ci jedynie doradzic, zebys skorzystal z ich doswiadczenia tak jak ja to robie.
Wysłana -
Arek tego właśnie chcę
Wysłana -
rcs
Witajcie. Z pewnością jest tu wielu doświadczonych w zabawie w cykle wiec zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Mianowicie:

1. Czy jako pierwszy cykl - 16tyg prop 1-14 1cm / master 3-16 1cm / w międzyczasie clen na zmiennie co dwa tyg i stanazol do końca czyli 16 tyg mniej więcej od 12go tyg
czy ma to sens? - dodam ,że to ma być ukłon w stronę redukcji ,bo raczej o sile to nie mam się chyba co martwic no i mięsa też powinno przybyć bynajmniej zaokrąglić..

2.Czy propa i mastera można naciągać po cm do tej samej strzykawki i podawać za jednym razem w to samo miejsce?

3.Nr poświęcony temu cholernemu od-blokowi ,którego się boje.

a. czy wystarczy 24 tab clomidu po tak długim cyklu?

b. Ovigil 5kiU - rozumiem ,że mam zmieszać płyn z białym proszkiem tylko objętościowo nie będzie z tego nawet cm ,a ja chce bezpiecznie podawać 500 czyli 10 dawek. Jak z tego zrobić pełna strzykawkę piątkę? w czym i z czym to wymieszać?

c. Przy tak długim cyklu prop sie kończy w 14 a master w 16 tyg - kiedy mam zacząć bić HCG?

d. Kiedy zacząć brać clomid i jakie dawki?

Z góry przepraszam pewnie powielam większość tematów ale jest to moja indywidualna sprawa stad moja prośba o pomoc.
Oczekuje rzetelnych odpowiedzi od "wariatów" ,którzy mają o tym pojęcie ,a nie odpowiedzi w stylu "możesz mieszać"
Głównie meczy mnie ten od-blok ale i całość jest ważna. Dzięki

1. Nie ma sensu. Nie wykorzystasz tylu środków. Sam prop 100mg co drugi dzień wystarczy w zupełności

2. Można

3. Przed odblokiem badania estradiol i prolaktyna. Hormony trzeba unormować że by odblok się udał. 3 dni po ostatnim propie zaczynasz hcg. Jeżeli chcesz bić małe ilości przez cały cykl to na koniec 5 tysięcy rozbite na 1000 iu e2d wystarczą. 3 dni po hcg wchodzi clomid po 50 mg na noc przez 3-4 tygodnie

a. Powinno wystarczyć

b. Będzie 1ml. Mozesz to rozrobić w wodzie do iniekcji albo w soli fizjologicznej. Jak chcesz dawkowac często to dałbym 250iu 2 razy w tygodniu

c. Prop tydzień dłużej niż master. Wino tydzień dłużej niż prop.

d. Patrz punkt 3
Wysłana -
Dzięki. Nie wykorzystam tylu środków? Dlaczego tak sądzisz? To co doradzasz ,zostawić mastera na drugi cykl? // Hormony trzeba unormować - w jaki sposób? HCG chciałbym bić od 500-1000iu. Wyjaśnij jak zostawię mastera to kiedy zacząć ,a jak odstawie to kiedy zacząć to hcg ,bo chyba nie załapałem.. Jesli wyjdzie mi tego 1cm w insulinowce to dzielone na 10 bardzo malych daweczek da w kazdej ilosc 500? pkt c nie rozumiem ,sory
Wysłana -
rcs
Dzięki. Nie wykorzystam tylu środków? Dlaczego tak sądzisz? To co doradzasz ,zostawić mastera na drugi cykl? // Hormony trzeba unormować - w jaki sposób? HCG chciałbym bić od 500-1000iu. Wyjaśnij jak zostawię mastera to kiedy zacząć ,a jak odstawie to kiedy zacząć to hcg ,bo chyba nie załapałem.. Jesli wyjdzie mi tego 1cm w insulinowce to dzielone na 10 bardzo malych daweczek da w kazdej ilosc 500? pkt c nie rozumiem ,sory

Master i wino to środki które swoją moc pokazują przy niskim poziomie tłuszczu A Ty masz metr w pasie więc praktycznie nie uswiadczysz ich działania.

Master na drugi cykl. Teraz redukcja.

Przed odblokiem estradiol i prolaktyne trzeba zbić do norm- wtedy dużo wieksza szansa że odblok będzie udany .

Wbijania hcg są różne schematy. Ja gdybym teraz zaczynał pierwszy cykl to bym dał 250 jednostek 2 razy w tygodniu zaczynając po dwóch tygodniach cyklu.

No jeżeli całość hcg ma 5000 jednostek to 1/10 musi mieć 500.

Ja bym zrobił tak
1-12 prop 100mg pon śr pt
i ostra redukcja

A jak się uparles na tego mastera to
1-12 prop
1-10 master 100mg pon śr pt
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź