SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Ovigil 5000iU jak rozrobic i kiedy zacząć stosować w długim cyklu.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 36
Waga 102
Wzrost 190
Obwód ramienia 41
Obwód klatki 116
Obwód uda -
Obwód talii 101
Staż na siłowni 11 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 0
Opisz swój plan treningowy 3-4x w tyg siłownia i 3x w tyg boks (forma cardio)
Cel cyklu zgubić wage -10kg co najmniej ,uwydatnić mięśnie
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia -
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) schodze z 32% teraz jest 25%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia raczej zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia łysienia
PPM (podstawowa przemiana materii) -
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) -
Wysłana -
hehe widzę ,że każdy doświadczony w temacie. Arek Twoja jeszcze taka zazdrosna? ,to albo krótko z nia jestes albo chajcu pełna kieszen. Kosta masz rację z desmoksanem czy tabeksem jest łatwiej powoduja odruch wymiotny grunt to utrzymać i wytrzymać bez. Ja juz kilka razy rzucałem ,generalnie to od 5 lat pale w kratke ,raz rzucam na pół roku raz na kilka miesięcy,a potem wracam w głupi sposób. Zawsze zaczyna sie od pierwszej niewinnej ,a potem żebranie od znajomych ,bo przecież jak kupię paczke to juz bede palił heh ale i tak kończy sie jak zawsze. Sooql obcinałem stopniowo po 200kcal co miesiac teraz jestem na 1800kcal i bardziej nie chce ściagac. Zdarza mi sie ,że jadam ponad 2000kcal. Kosta masz racje waga na + ale nie czuje sie ,że mnie zalewa jak kiedyś ,to takie dziwne uczucie jakby przybywało czegoś innego :P
Wysłana -
Patrz w lustro, rob zdjecia sylwetki co 2 tygodnie- niech to bedzie Twoj wyznacznik a nie waga.
Palilem 10 lat w czerwcu minie 18 lat jak juz nie pale
Jako ciekawostke dodam ze dopiero od kilku lat przestaly mi sie snic sny w ktorych meczylem sie palac fajki
Wysłana -
Czuję po sobie ,że coś się zmienia.. Czy można oszacować mniej więcej czego mogę się spodziewać po pierwszym cyklu na propie? Przykładam sie do treningów ,zdrowej michy, bez alko i fajek.. Byś może za wcześnie o tym ale siła nie idzie jeszcze w górę lekko wytrzymałość ,nie czuje żadnej euforii ani super samopoczucia ,libido też w normie.. Aleks to już dawno zapomniałeś jak to jest palić, faktycznie może to prześladować latami :)
Wysłana -
te wszustkie magiczne tabexy to jeden wielki syf blokujace receptory w mozgu.
Wysłana -
Może i oszustwo, ale rzuciłem po Tabexie w 5 dni.

Rcs, sterydy to nie narkotyki, że będziesz miał euforię nie wiadomo jaką, a cykl dopiero zacząłeś o ile dobrze pamiętam. Zresztą jesteś na okrutnym deficycie kalorycznym to nie oczekuj, że Ci siła i wytrzymałość będzie szła jak szalona. To tylko delikatny cyklik przecież, nie oczekuj mega magii.
Wysłana -
Rcs, jezeli chcesz to poczytaj moj temat, ja zaczalem ponad tydzien wczesniej niz Ty http://m.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075-s23.html moze Ty za tydzien tez zauwazysz roznice.
Co do tabletek na fajki- to ma byc oszustwo,zeby oszukac mozg. Wazne,ze dziala takie "oszustwo" A jak mialoby dzialac? Obcinac reke,ktora siega po fajke? :) Ja rzucilem w jeszcze dziwniejszy sposob. Po wysluchaniu audiobooka :) Takie pranie mozgu,ale dziala.
Wysłana -
Arek - EasyWay - Łatwy sposób na rzucenie palenia, dwa razy po rok czasu nie paliłem po ty
Wysłana -
sooql
Arek - EasyWay - Łatwy sposób na rzucenie palenia, dwa razy po rok czasu nie paliłem po ty

Dokladnie :) Ja mam audiobooka,ktorego czyta Jerzy Stuhr i robi to swietnie.
Wysłana -
Panowie ja już rzucałem po przeczytaniu książki, po ripoście bosa ,który nam kupił takie książki, po desmoksanach i tabeksach ale najlepiej to sie zaprogramować na trening i jeśli to kochasz robić to też rzucisz w imię treningu i zdrowia. Arek bardzo chętnie poczytam :) Sooql to fakt okrutny deficyt, przy 2000-2200 bardzo dobrze sie czuje ,a teraz to troche męczace tymbardziej ,że teraz robie megamocne treningi i potem odsypiam po 10h. Czytałem gdzieś ,że na soku to "jesteś boski" :P w sensie jakby człowiek nabierał siły i odwagi do wszystkiego ,a tuż po deprecha. Ja generalnie czekam na przyrost siły i progresu w ciężarze wagi w dół a przewalanego tonami metalu w górę..
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź