SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ovigil 5000iU jak rozrobic i kiedy zacząć stosować w długim cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25969

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

102

Wzrost

190

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

116

Obwód uda

-

Obwód talii

101

Staż na siłowni

11 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

3-4x w tyg siłownia i 3x w tyg boks (forma cardio)

Cel cyklu

zgubić wage -10kg co najmniej ,uwydatnić mięśnie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

schodze z 32% teraz jest 25%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

raczej zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
hehe widzę ,że każdy doświadczony w temacie. Arek Twoja jeszcze taka zazdrosna? ,to albo krótko z nia jestes albo chajcu pełna kieszen. Kosta masz rację z desmoksanem czy tabeksem jest łatwiej powoduja odruch wymiotny grunt to utrzymać i wytrzymać bez. Ja juz kilka razy rzucałem ,generalnie to od 5 lat pale w kratke ,raz rzucam na pół roku raz na kilka miesięcy,a potem wracam w głupi sposób. Zawsze zaczyna sie od pierwszej niewinnej ,a potem żebranie od znajomych ,bo przecież jak kupię paczke to juz bede palił heh ale i tak kończy sie jak zawsze. Sooql obcinałem stopniowo po 200kcal co miesiac teraz jestem na 1800kcal i bardziej nie chce ściagac. Zdarza mi sie ,że jadam ponad 2000kcal. Kosta masz racje waga na + ale nie czuje sie ,że mnie zalewa jak kiedyś ,to takie dziwne uczucie jakby przybywało czegoś innego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Patrz w lustro, rob zdjecia sylwetki co 2 tygodnie- niech to bedzie Twoj wyznacznik a nie waga.
Palilem 10 lat w czerwcu minie 18 lat jak juz nie pale
Jako ciekawostke dodam ze dopiero od kilku lat przestaly mi sie snic sny w ktorych meczylem sie palac fajki
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
Czuję po sobie ,że coś się zmienia.. Czy można oszacować mniej więcej czego mogę się spodziewać po pierwszym cyklu na propie? Przykładam sie do treningów ,zdrowej michy, bez alko i fajek.. Byś może za wcześnie o tym ale siła nie idzie jeszcze w górę lekko wytrzymałość ,nie czuje żadnej euforii ani super samopoczucia ,libido też w normie.. Aleks to już dawno zapomniałeś jak to jest palić, faktycznie może to prześladować latami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
te wszustkie magiczne tabexy to jeden wielki syf blokujace receptory w mozgu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Może i oszustwo, ale rzuciłem po Tabexie w 5 dni.

Rcs, sterydy to nie narkotyki, że będziesz miał euforię nie wiadomo jaką, a cykl dopiero zacząłeś o ile dobrze pamiętam. Zresztą jesteś na okrutnym deficycie kalorycznym to nie oczekuj, że Ci siła i wytrzymałość będzie szła jak szalona. To tylko delikatny cyklik przecież, nie oczekuj mega magii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rcs, jezeli chcesz to poczytaj moj temat, ja zaczalem ponad tydzien wczesniej niz Ty http://m.sfd.pl/50_lat_i_sterydy-t1157075-s23.html moze Ty za tydzien tez zauwazysz roznice.
Co do tabletek na fajki- to ma byc oszustwo,zeby oszukac mozg. Wazne,ze dziala takie "oszustwo" A jak mialoby dzialac? Obcinac reke,ktora siega po fajke? :) Ja rzucilem w jeszcze dziwniejszy sposob. Po wysluchaniu audiobooka :) Takie pranie mozgu,ale dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Arek - EasyWay - Łatwy sposób na rzucenie palenia, dwa razy po rok czasu nie paliłem po ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sooql
Arek - EasyWay - Łatwy sposób na rzucenie palenia, dwa razy po rok czasu nie paliłem po ty

Dokladnie :) Ja mam audiobooka,ktorego czyta Jerzy Stuhr i robi to swietnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
Panowie ja już rzucałem po przeczytaniu książki, po ripoście bosa ,który nam kupił takie książki, po desmoksanach i tabeksach ale najlepiej to sie zaprogramować na trening i jeśli to kochasz robić to też rzucisz w imię treningu i zdrowia. Arek bardzo chętnie poczytam :) Sooql to fakt okrutny deficyt, przy 2000-2200 bardzo dobrze sie czuje ,a teraz to troche męczace tymbardziej ,że teraz robie megamocne treningi i potem odsypiam po 10h. Czytałem gdzieś ,że na soku to "jesteś boski" :P w sensie jakby człowiek nabierał siły i odwagi do wszystkiego ,a tuż po deprecha. Ja generalnie czekam na przyrost siły i progresu w ciężarze wagi w dół a przewalanego tonami metalu w górę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
Witam. Dziś minął czas na dziesiąty już strzał. Po sześciu dorzuciłem mastera właściwie tylko po to by się przekonać czy coś się zmieni i generalnie oprócz bólów w stawach po cardio nic nie czuje. Hmm piszę też ,bo prop wszędzie jest tak zachwalany ,a ja jakby nie czuje jego działania tzn pozytywów jego brania ,bo po iniekcji czuje kiedy jakby "wchodzi" ale nie mam jakoś specjalnie więcej siły ,przyrostów czy podwyższonego libido za to wiem ,że siedzi w organizmie ,bo jajka mniejsze oraz zapach i wygląd moczu też na to wskazują. Biore pon/sr/pt po 1ml propa i 1 ml mastera. Z mastera zrezygnuje jak się "flaszka skończy. Czy ja aby nie powinienem czegoś dorzucić?,rozkręcić tego jakoś? A dodam ,że waga za cholerę nie chce schodzić mimo cardio i dość ostrych treningów, podniosłem kcal 2000-2200. Po tym tygodniu bedę testował clen, bo fat koniecznie musi zejść. Już zaczynam w to wszystko wątpić :( Co robić?


Zmieniony przez - rcs w dniu 2018-01-30 00:42:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja> mosek >Test +boldek

Następny temat

Wyniki badań

WHEY premium