SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Overeem opuścił Blackzillians ,bo kontuzjował kolegę z teamu.

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 8204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Overeem dołączył do teamu Greg Jacksona w Nowym Meksyku i wygląda na to ,że nie będzie go brakować w Blackzilians.

Gilbert Burns twierdzi ,że Overeem kontuzjował kolegę z teamu i zawodnika UFC wagi ciężkiej Guto Inocente podczas sparingu.

Historia którą znali tylko zawodnicy teaamu ,Guto wracał po kontuzji kolana i nawet ze złamaną ręką bił Overeema w stójce!

Inocente potwierdził to w wywiadzie.

to był sparing kickboxingu ,kopałem mu dupę i obalił mnie niespodziewanie.

Burns twiedzi ,że overeem jest arogancki i był bity przez innych członków teamu takich jak Belfort,Rashad i Johnson.

Overeem jest arogancki -mówi Burns ,tak jak wygląda,jedną rzeczą jest gadanie ze mną czy młodszym gościem a inną sprawą jest nieodezwanie się słowem do Sponga,Johnsona,Belforta,Rashada czy trenera.

Jest arognacki ,team stał się lepszy kiedy nas opuścił ,jest twardy ,ale nie jest takim potworem jakim się wydaje ,widziałem jak dostaje po dupie od Sponga,Belforta,Jonhsona czy Rashada.

całość źródło mmafighting.com

co o tym sądzicie ,Reem to taki k*tas?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Czytasz dokładnie moje posty? Napisałem że wielki Overeem jest bardzo mocny, ale nie do utrzymania w UFC, ze wzglęu na kontrolę. Nie może być wielki po prostu, więc musi kombinować. Co z tego że jak jest żbikiem jest mocny, skoro żbikiem być nie może bo znowu wpadnie...

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2014-07-24 13:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Bardzo możliwe. Kiedyś przeciwnicy Reema byli osrani na starcie. Jeśli ktoś nie spanikuje i przewalczy początek walki, to spokojnie może rywalizować z Reemem. Moim zdaniem po prostu ludzie się go już nie boją i jak zaczął dostawać bęcki to nie wytrzymał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Tak zbyt często pojawiają się takie historię o nim i zachowanie w stosunku do Silvy.Do tego nie wytrzymuje psychicznie, że już nie jest numerem 1 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to jak najbardziej bliskie prawdy, nie pierwszy raz takie historie o Reemie sie pojawiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie dziwi was to ,że koleś z rozj**anym kolanem i złamaną ręką prał reema w stójce? i ten niby go obalił i mu dźwignię na kolano założył? nie mógł go usadzić hmm....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tak, mistrz K1 był pruty w stójce przez noname'a ze złamaną ręką xD Grubymi nićmi szyta opowieść.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
a może jeszcze sie okaże, ze na wózku jeździł i reema kulą okładał <lol>

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4502 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
Mnie zawsze śmieszy takie pranie brudów itd już po fakcie... dla mnie to jest żenadą, pomijając już fakt ile w tej opowieści jest prawdy

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-05-09 13:55:15

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-05-09 14:00:42

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Wczoraj blackzilians pisali, ze Reem trenowal w osobnieniu, mial swojego trenera i nie trenowal z nimi, a dzisiaj pisza, ze nie dosc, ze trenowal, to jeszcze obrywal od kazdego. Letki brak konsekwencji.

A co do K1, to to jest dziwny sport. Sport, gdzie przychodzi ktos z zewnatrz, jak bob sapp czy Reem i wygrywa caly turniej czy aktualna legende sportu. Albo nawet krystyna cyborg walczyla o jakies tam mistrzostwo swiata i, jako zawodniczka mma, urwala lasce kilka rund i nawet nie wiem czy nie wygrala przez split decision.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Telenowele robia z tych zmian w teamie. JDS "zdradzil" big noga, Reem "zdradzil" blackzilians, a tak naprawde nie zdradzil "bo on z nami nawet nie trenowal!", a tak naprawde trenowal "i dostawal z kazdym w dupe!!1!!1!"

Rozumiem sytuacje JJ i Rashada, bo jak z kims trenujesz to sie wytwarza wiez i trudno potem z kims takim walczyc. Ale sama zmiana teamu? Ani JDS nie bedzie walczyl z Nogiem, ani Reem nie zejdzie kat. nizej by walczyc z Rashadem, Spongiem czy tym trzecim czarnym, wiec po co ten teatrzyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
No właśnie trochę dziwne, to było, zbieżność faktów jak to ktoś wyżej pisał, raz reem miał swoich ludzi, których sprowadzał do siebie żeby trenować, a potem od tych z beckzillians dostawał. Ogólnie to Reem ostatnio jest dość kontrowersyjną osobą, a co jest w tym prawdy nikt z nas nie wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC chce dopiąć kontrakty z Carano i Holm. Nie wyklucza współpracy z Cris Cyborg

Następny temat

Evangelista ‘Cyborg’ Santos kończy karierę

WHEY premium