SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarcie siłowni - jaki sprzęt ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam. Zamierzam otworzyć niedługo siłownie i chciałbym was prosić o pomoc.
Jakiego sprzętu waszym zdaniem nie może zabraknąć na siłowni ? Tzn. jakie wg was jest podstawowe i obowiązkowe wyposażenie siłowni ? Mile widziane wymienianie konkretnych modeli elementów i urządzeń (nazwa firmy, model itp.)
Z góry chciałbym wyjaśnić, że swój taki mały plan jeśli chodzi o wyposażenie już posiadam tylko nie chciałbym o niczym zapomnieć. Proszę was o pomoc ponieważ najważniejsze jest to aby klientom się miło i przyjemnie ćwiczyło stąd też ten temat. Sam na siłownię chodzę i wiem jak ważne jest wyposażenie całej siłowni i dobór odpowiedniego sprzętu, dlatego ten temat ma na celu stworzenie jak najbardziej profesjonalnej siłowni.
Chciałbym jeszcze zapytać jakie są ceny karnetów w większych miastach tzn. Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk itp. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 65
ja lubie maszyny OLYMP, są bardzo dobrej jakości a w dodatku wizualnie też nienajgorsze. maszyny smitha, suwnice, tego zdecydowanie nie moze zabraknąć! karnety w granicach 100 - 120 zł w więkzszych miastach. ale ceny zawsze można obniżyc, zwłaszcza na poczatku, to przyciągnie więcej osób. specjalne ceny dla studentów, kobiet, darmowe treningi z trenerem. warto się też zorientować w potrzebach klientów, słyszałeś o CRM? podobno jest w tym świetni a w dodatku tani. poczytaj kamflex.pl/blog/12 . Dobry marketing to podstawa sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
na pewno ze dwie ławki poziomie z regulacją kąta i stojakami - chyba nie musze mowic dlaczego (sezonowcy )
na pewno 2 gryfy proste
gryf łamany
dużo hantli
stojaki luźne
drążek (nawet 2)
ławka skośna do brzuszków
poręcze
z 300kg obciążenia
Rowerek albo bieżnia jak masz kase
jakiś sprzęt grający z CD + kolumny
odpowiednia podłoga. czyli jakaś gruba guma czy coś :D
prysznic + bieżąca woda

dodatkowo jak masz kase to mozesz kupic wyciąg (albo zrobić jeżeli masz możliwość)
suwnice
i atlas

Zmieniony przez - bronkz w dniu 2010-03-24 10:43:34

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
"na pewno 2 gryfy proste
gryf łamany
dużo hantli
stojaki luźne
drążek (nawet 2)
ławka skośna do brzuszków
poręcze
z 300kg obciążenia
Rowerek albo bieżnia jak masz kase
"
to raczej wyposazenie domowej silowni
gryfy jak bedziesz kupowac to tylko olimpijskie
brame
wyciagi
lawki(ale profesjonalne nie takie z regulacja tylko przeznaczone do danego typu wyciskania)
suwnica
modlitewnik
pare atlasow np na butterfly czy na nogi
stojaki do przysiadow
drazki do podciagania
ZNACZNIE wiecej niz 300 kg obciazenia(np na suwnicy to 300 kg wypychac to jest pikus i co wpadnie jeden gosc na suwnice i zabierze obciazenie z calej silki?)
hantle do 50 kg(1 kg 2,5 kg 5 kg 7.5 kg itp az do 50 kg)
bierznie i rowerki obowiazkowo bo bez nich zadna kobieta i nie przyjdzie a teraz coraz wiecej kobiet sie wybiera wlasnie po to.
fajnie by bylo jakbys mial rack i suwnice smitha na silce.

Firme jaka Ci polecic zalezy jaki budzet HES to firma profesjonalna z bdb sprzetem na taka silownie ALE jest to firma bardzo droga

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-03-24 10:59:33

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
A no właśnie, jeśli chciałbym kupić wszystko na raz to kupno sprzętu z firmy HES mi na to nie pozwoli niestety. Jest jakaś inna dobra i sprawdzona firma, a zarazem tańsza niż HES ?

Zmieniony przez - aggr3ssive w dniu 2010-03-24 11:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Moim zdaniem ja bym wybrał taki sprzęt: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/210  no i oczywiście troche obciążenia do tego, dużo hantli, podłoga jakaś z grubej gumy i lustra:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 633
aggr3ssive : bardzo chętnie przygotuje dla Ciebie ofertę pełnego wyposażenia siłowni wraz z wyceną

Potrzebuję od Ciebie trochę więcej informacji - jak na przykład powierzchnię jaką dysponujesz, czy planujesz skupić się głównie na siłowni męskiej czy może mieszanej.
Fajnie byłoby również gdybyś podesł na mój email Twoją propozycje - myślę że byłoby to pomocne.

Wszelkie dodatkowe informację podeślę na priv


Pozdrawiam,
Marzena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
bercik brawo ze odpowiedz ale napisales to co ja wiec nie wiem po ch^j sie udzielasz i mnie poprawiasz.

poza tym co z tego ze to wyposazenie domowej silowni? czy wyposazenie domowej silowni jest inne niz publicznej? ogarnij sie czlowieku.
napisalem podstawowy sprzet ktory powinien sie znalezc na silce, obojetnie jakiej.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Wszystko zależy od budżetu i od pomieszczenia jakim dysponujesz:) Jak masz wiecej kapitału to Olymp lub HES jak nie bardzo to Kelton lub Marbo.Odobiście polecam zmieszanie tych firm (najważniejsze maszyny Olymp/Hes reszta Kelton/Marbo).Żebyś tylko sie nie zdziwił jakie warunki musi spełniac pomieszczenie na siłownie bo z sanepidem możesz troche powalczyć jeśli to komercyjna siłownia:)
Polecam też w kwestii sprzętu mój temat https://www.sfd.pl/KELTON_recenzja_sprzętu-t581764.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 633
aggr3ssive: moją propozycję wyposażenia masz na mailu tak jak się umawialiśmy

Czekam jeszcze na informację odnośnie pomieszczenia jakim dysponujesz.

Do usłyszenia

Marzena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Bronkz tak publiczna silownia sie rozni od domowej ma duzo wiecej sprzetu i ciezaru jesli ktos by dal na publicznej silce tylko to co ma domowa to by nikt tam ani nie zagladnal, po to poprawilem bo to co Ty wymieniles by tylko osmieszylo kogos kto by otworzyl taka silke z tak zenujacym sprzetem. nie mam zamiaru sie klocic ale Ty sie ogarnij czlowieku i porownaj sprzet co ja wymienilem a co Ty wymieniles owszem pare rzeczy takich samych ale jest ponad drugie tyle rzeczy co nie napisales

to co Ty wymieniles mam w domu to moge zaczac pobierac oplaty za wstep i reklamowac sie jako profesjonalna silownia?? jak autor chce pomocy w doborze sprzetu do PUBLICZNEJ silowni to po uj wymieniac sprzet z domowej?koniec spamu pzdr

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-03-25 18:41:56

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 88
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spodnie ;/

Następny temat

Choroba a siłownia

WHEY premium