SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarcie siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam wszystkich serdecznie, Od dawna noszę się z zamiarem otwarcia siłowni-fitness, ma to być coś dla panów i dla pań, mam możliwość wynajęcia lokalu na oko(200mkw) za bardzo korzystne pieniądze ! lokal na piętrze z dużą ilością światła (okna w ścianach nie dachowe) pod spodem bardzo dobrze prosperujące delikatesy (tej samej właścicielki) duży parking z kostki, siłownia miałaby się znajdować na wsi ale przy samiutkiej DK44 (trasa przelotowa kraków-oświęcim) najbliższa siłownia sieciówka(karnet open 95zł) oddalona o około 10km ale patrząc w drugą stronę mam do dyspozycji około 15 miejscowośći w których niema nic takiego(a są to dość spore miejscowośći z duża liczbą ludnośći) do dyspozycji na sprzęt mam jakieś 60-70tys w tym nie tylko maszyny ale i ze 2 bierznie srednio po3tys kazda jakis rowerek..no sami wiecie co potrzeba... do tego dojda jakies pilki do cwiczen maty stepery cos dla kobiet do fitnesu, nauczycieli i instruktorow mam w srod znajomych a i znalazl by sie jakis nauczyciel chwytow policyjnych ksw itd zamontowanie jakiegoś worka gruszki może jakiś ring(i na to mam okolo10tys) wiec mozliwosci sa duze, w sumie około 80tys złotych tylko czy taka kwota wystarczy do zakupu sprzetu aby trenować wszystkie partie miesni? czy wystarczy do zapełnienia tak duzej powierzchni zeby po prostu nie było tam ... lyso ? wchodzisz do wielkiej sali ladnie wymalowanej ladna lada i odzywki a na srodku 5maszyn w kupie i tyle;/ nie o to mi chodzi... prosiłbym o dokładne rozeznanie wypowiedzenie się czy lokalizacja dobra czy jest sens startować w tym miejscu i czy jest sens brac sie za to z takim budżetem, prosiłbym również przedstawicieli marek sportowych o wycene i propozycje asortymentu ale także zwykłych użytkowników i ćwiczących:) z góry wszystkim dziękuję za udzielone wsparcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
60 tysięcy na sprzęt to mało, bieżna za 3 tysiące to jest do domu a nie na siłwonie. Porządny gryf 2 tysiące kosztuje, bo na chinczykach za 300-400 zł to bym nikomu nie dał by sobie krzywdę zrobił. Same zaplecze pochłonie sporo pieniędzy, recepcja, szatnie, natryski, przygotowanie sali, np lustra, przeczytaj
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/95461,ten_kto_chce_zarabiac_na_klubie_fitness_musi_zapewnic_profesjonalna_obsluge.html

http://biznesomania.pl/zalozenie-osiedlowej-silowni/

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-01-25 19:04:37

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-01-25 19:04:58

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
czakuu18
Niestety nie wrzucamy linków o blogów itp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Od ilu lat?

WHEY premium