SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oto cykl... i kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Witam

Mam 23 lata , 76kg wagi , 189cm wzrostu, cwicze od 5 lat ale z przerwami. Mam szybki metabolizm- zre co chce w duzych ilosciach i nie tyje. Jak przestane trenowac , czy przestane jesc duzo to od razu spada mi waga.

Szukam porady od doswiadczonych koxiarzy.
Wlasnie rozpoczalem taki cykl 9 tyg po 100 test. prolong. i przez 8 tyg 1x100,6x200,1x100 deci organona. To jest moj drugi cykl. Rok temu mialem pierwszy 8x100 test prolong i 3 amp 200 deci rozlozone na te 8 tyg - bylo calkim niezle.

Ten pierwszy cykl zaplanowal mi lekarz. Ja chcialem brac mete , ale lekarz stanowczo mi odradzil. Kazal mi zrobic badania morfologie i biochemie krwi przed i po cyklu (hehe - po cyklu prawie wszystkie wskazniki podwyzszone ... - no nie ma sie z czego cieszyc!!).

O co mi chodzi, otoz nie kazal mi brac zadnego clomidu czy nolvadexu itp.
Teraz tez oczywiscie bylem u lekarz i tez nie mowil zebym bral te rzecy.

Jak to jest! ale tak fachowo , czy jak nie wezme clomidu to bede mial az tak wieksz skutki uboczne ? Jak dostane ginekomastii to co najlepiej polecacie zebym zrobil? ( oprocz w stylu: nie zaczynaj brania koxow :)

Jak cos jeszcze brakuje to prosze o pytania
Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jak dla mnie moze byc sroda i sobota. Nolwadex mozesz zaczac tydzien przed koncem kuracji. Jedna tabletka rano druga wieczorem. Co do clomidu, to rozne sa szkoly jazdy i duzo zalezy od cyklu jaki miales. Ja na twoim miescu wzialbym zaraz po kuracji jedna tabletka wieczorem po jedzeniu (zawsze o stalych porach). 10 szt Ci wystarczy (10dni).

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie biorąc antyestrogenów (czyli środków przeciwdziałających gino) jestes narażony na gino. w jakim stopniu? ciężko powiedzieć.. wszystko zależy od indywidualnych skłonności do ginekomastii i samego środku (ilość, rodzaj). Przy leczeniu ginekomastii we wczesnym stadium stosuje się kremy i różnego rodzaju leki. Przy bardziej zaawansowanym stadium, konieczna jest interwencja chirurga, która może okazać się kosztowna i szpecąca (blizny). decyzja nalezy do ciebie..

u jakiego lekarza byłeś?




Zmieniony przez - acid w dniu 2002-05-10 23:47:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
No i jesli nie zastosujesz clomidu po cyklu zeby przywrocic produkcje wlasnego testosteronu do normy , to mazesz liczyc na spadki.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Powiem tak . Nolvadex miej w pogotowiu (nie musisz go odrazu uzywac) jakgbys poczul cos nietak male swedzenie przy sutkach natychmiast zacznij go brac. Pamietaj ze niestety nolvadex obniza dzialanie sterydow. Clomid po cyklu w dace 1tabl dzinnie przed snem (10szt.) okaze sie niezbedny przywrucenia do normy produkcji wlasnego testasteronu co jak napisal Lifter powinno tez zachamowac w jakims malym stopniu spadki.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Ten lekarz to specjalista medycyny sportowej

Bede musial jeszcze raz skonsultowac sie z doktorkiem :)

Jeszcze jedno pytanko :
Co polecacie mi na wspomozenie regeneracji miesnia?
Biore teraz 15mg cynku na noc i magnezB6 na 2 godz przed treningiem, a do tego jem drozdze piwne. Slyszalem tez, ze glutaminka cos tam daje, tak?
Tych witaminek to cos mi sie wydaje za duzo.

A jak to u Was jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Pownienes zaopatrzec sie komplet witamin njalepsze sa "special two" do tego BCAA aminokwasay regeneracyjne. glutamine , bialko , amionokwasy calodobowe. Po co w takim razie bierzesz jak na tym jeszcze nie cwiczyles i nie wiesz jakie na takich rzeczach mozna zrobic postepy. Jest jeszcze szereg innych suplementow zastepujacych sterydy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wydaje mi sie ze zanim zrobisz cykl, powinienes sprobowac wysokokalorycznej diety. Nawet 80-100 kcal na kg wagi ciala.
60% weglowodanow,25% bialka i 15% tluszczu.
Ale kontrolowac dosc dokladnie pobor energetyczny, dodac kreatyne i trenowac intensywnie ale nie wiecej jak 3-4 razy w tygodniu i unikac wysilku aerobowego :).
Powinienies wykonywac podstawowe cwiczenia na budowe masy (Wyciskanie na klate max 6-7 powtorzen, martwy ciag,przysiady).
Nie napisales czy palisz, jaka prace wykonujesz no i swojego treningu, jest ciezko powiedziec co jest przyczyna problemu nie wiedzac niczego wiecej o tobie, np: przypuscmy ze pracujesz na budowie, palisz, cwiczysz 5 razy w tygodniu i jak mowisz masz szybka przemiane materi (czy starzy tez maja?) to wierze ze jest ci ciezko nabrac masy.
Ale mozna pewne rzeczy zmienic, dostosowac i wierze ze mogl bys nabrac perzytc, a koksy zostawic ewentualnie na pozniej kiedy beda "naprawde" potrzebne.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sorry, dwa razy mi sie poslalo.
Lifter

Zmieniony przez - lifter w dniu 2002-05-12 01:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
666 nie zgodze sie z toba ze nolwadex obniza dzialanie sterydow.
FitMan nie proponuje brac magnezu 2 godziny przed treningiem, magnez zamula. Proponuje go jesc rano po sniadaniu i prze snem.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Coz Metrowiec ja nie jestem wyrocznia i wszystko wiedzaca osoba. Mam tylko taki spostrzezenia i prasowe info.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
Wlasnie jestem po trzecim strzale deci i tescia.
Na wadze + 1kg , heh malo troche.

Co sadzicie o moich dawkach , nie za malo tescia??
Na razie czuje troche sily mi przybylo, ale pewnie po 4 tygod juz powinno pojsc na calego ( kurna , a jak ta deca to podroba , hehe)

A co do suplementacji to wszyscy na cyklu bierzecie aminokwasy?
Ja zaraz po trenigu biore 30 gr serwatki + na godz przed 50 gr super massa i 50 gr godzine po treningu , na noc 40gr bialka protein 90 , a z rana 20 gr serwtki i to wszystkoz suplementow , jeszcze +witaminki - moze cos zmienic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna antykatabolikiem?

Następny temat

1 cykl metanabolu

WHEY premium