SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otarcia na udach - tłuste uda.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Szukałem, ale nie ma odpowiedzi konkretnej. Otóż biegając ocieram uda, sęk w tym że udo ociera się o udo a nie o spodenki. Co mam zrobić aby temu zapobiec? Spodenki obcisłe raczej nie będą działać, natomiast Sudokrem również mi w przeszłości nie działał. Może powinienem bandażować uda? Jakie macie rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jak są tłuste to może schudnąć?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
A myślisz, że biegam dla przyjemności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz spodenki to jak ma ocierać o udo, jak masz za krótkie to daj dłuższe, moze też masz złą technikę biegu za wasko stopy stawiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Chodzi o to, że udo o udo się ociera. Fakt, może za wąsko stopy stawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
To trzeba się zastanowić czy bieganie to dobre wyjście przy takim otłuszczeniu, bo stawy kolanowe zajechać łatwo. Gorzej z naprawą.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
A jaka inna alternatywa? Rowerek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
W ogóle to jaka waga, wzrost, wiek, dotychczasowa aktywność fizyczna, co robisz poza bieganiem, pracujesz/uczysz się, charakter pracy, jak wygląda odżywianie. Odpowiedź na te pytania da pogląd kim jesteś w sensie sportowym

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
90 kg, 180cm wzrostu, 28,8% tłuszczu, aktywność mała, zacząłem coś robić miesiąc temu. Trochę się uczę, lepiej odżywiam, choć nie najlepiej. Odkąd zacząłem coś biegać mam problemy z częścią ud w okolicach krocza. One po prostu ocierają się o siebie. Zakładam, że to efekt braku techniki w bieganiu. Spróbuję dzisiaj rowerek, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Włącz też treningi siłowe. Będą efektywniejsze niż aeroby

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak staniesz prosto to nie ma mowy by uda Ci się nei stykały, na prawdę by trzeba być chudą osobą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MotoGP - sezon 2018

Następny temat

Turnieje tenisowe 2018

WHEY premium