SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Otłuszczona klatka piersiowa i biodra. ZAŁAMANIE

Wysłana -
Witam, w 2016 roku zostało nam już tylko 2 dni. Za parę godzin rozpocznie sie nowy rok a wraz z nim nowe plany i nadzieje. Moim planem jest w końcu poprawienie swojego wyglądu.
Mam natomiast ogromny problem. w tym roku skończę 23 lata. Mam 191 cm wzrostu i wagę na poziomie 85 - 87 kg. Czyli BMI w normie,
Mam bardzo otłuszczoną klatę, mam zwisającą klatę. Jest to nieestetyczne i brzydkie a nawet krępujące.
Dodam, że nigdy nie ćwiczyłem na siłowni (tylko jakieś miesięczne epizody), mam dziwną budowę ciała, ponieważ generalnie jak widac po wadze jestem w normie, natomiast jestem mocno otłuszczony.
Otłuszczone mam szczególnie biodra, trochę ramiona, i najbardziej to właśnie Klatka piersiowa. Natomiast nie mam tłuszczu na barkach.
Dziwna jest moja budowa ciała, ponieważ wydaje mi się , że jestem ektomorfikiem ale otłuszczony. Diety nie porwadzę,
Pytanie czy da się coś z tym zrobić? Co musze zrobić żeby poprawić mój wygląd w newralgicznych punktach.
Dodam że nie mam żadnej ginekomastii , myślałem o zabiegach usuwających tłuszcz, tzw miejscowe odtłuszczanie Co wy na to?
Jestem fawikiem w temacie sportów siłowych i diet więc prosze o wyrozumiałośc :)
Czy moja sytuacje jest beznadziejna? czy da się coś z tym zrobić? jestem mocno spanikowany, kiedy łapię sobie moją klatę reką no jest za co chwycić tłuszcz sie odłożył mocno.
Od urodzenia tak miałem .
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wstaw jakieś zdjęcia bo tak nikt nie będzie wiedzieć o czym tu konkretnie piszesz. Nie masz diety, nie wiadomo co jesz, na jakim poziomie są hormony wiec pewnie potrzebna bedzie zmiana trybu zycia
Wysłana -
Nie miałem badań, nie mam diety, nie mam ćwiczeń. Ale się chce zmieniać. postaram się coś wrzucić
Wysłana -
No to czas działać, jak nigdy nic w tym zakresie nie robiłeś to też dlaczego oczekiwać że będzie to dobrze wyglądało ? Jak wygląda postanowienie noworoczne , dieta ułożona ?
Wysłana -
FONFE
Witam, w 2016 roku zostało nam już tylko 2 dni. Za parę godzin rozpocznie sie nowy rok a wraz z nim nowe plany i nadzieje. Moim planem jest w końcu poprawienie swojego wyglądu.
Mam natomiast ogromny problem. w tym roku skończę 23 lata. Mam 191 cm wzrostu i wagę na poziomie 85 - 87 kg. Czyli BMI w normie,
Mam bardzo otłuszczoną klatę, mam zwisającą klatę. Jest to nieestetyczne i brzydkie a nawet krępujące.
Dodam, że nigdy nie ćwiczyłem na siłowni (tylko jakieś miesięczne epizody), mam dziwną budowę ciała, ponieważ generalnie jak widac po wadze jestem w normie, natomiast jestem mocno otłuszczony.
Otłuszczone mam szczególnie biodra, trochę ramiona, i najbardziej to właśnie Klatka piersiowa. Natomiast nie mam tłuszczu na barkach.
Dziwna jest moja budowa ciała, ponieważ wydaje mi się , że jestem ektomorfikiem ale otłuszczony. Diety nie porwadzę,
Pytanie czy da się coś z tym zrobić? Co musze zrobić żeby poprawić mój wygląd w newralgicznych punktach.
Dodam że nie mam żadnej ginekomastii , myślałem o zabiegach usuwających tłuszcz, tzw miejscowe odtłuszczanie Co wy na to?
Jestem fawikiem w temacie sportów siłowych i diet więc prosze o wyrozumiałośc :)
Czy moja sytuacje jest beznadziejna? czy da się coś z tym zrobić? jestem mocno spanikowany, kiedy łapię sobie moją klatę reką no jest za co chwycić tłuszcz sie odłożył mocno.
Od urodzenia tak miałem .

To co piszesz jest dość 'dziwne'... Myślę że fotka na pewno by więcej powiedziała co się dzieje. Z opisy wynika wszystko i zarazem nic.
Wysłana -
Panowie minął rok miałem wiele perturbacji, chciałbym odświeżyć temat i zabrać się za siebie na 100% oto moja Fotka i budowa ciała która nie jest najlepsza stawiam siebię w okolicach 20% fatu oraz otłuszczonego mezomorfika

Zmieniony przez - FONFE w dniu 2017-12-21 15:02:26
Wysłana -
Zmierz a nie zgaduj.
Wysłana -
Zmierzyć parametry ilość tkanki tłuszczowej , obwody , masa ciała , zdjęcia tak żeby było co później porównywać. Prawidłowe odżywianie , trening , czas i będzie szło do przodu.
Wysłana -
Ale czy widzicie u mnie jakieś znaczące wady? Takie poważne dysfunkcje jak np. Otłuszczona klata? Nie wiem czemu ale mam wrażenie że moja klata jest inna niż wszystkie inne
Wysłana -
Wygląda jak normalny nie wysportowany nastolatek i tyle , chcesz to zmienić do działaj a nie się przejmujesz
Wysłana -
Dokładnie normalna sylwetka, wkręcasz sobie jakieś defekty :) Trening i jazda. Jak nie siłownia to interwały w formie biegu. Albo jedno i drugie :)
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź