SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otłuszczona klatka piersiowa i biodra. ZAŁAMANIE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Witam, w 2016 roku zostało nam już tylko 2 dni. Za parę godzin rozpocznie sie nowy rok a wraz z nim nowe plany i nadzieje. Moim planem jest w końcu poprawienie swojego wyglądu.
Mam natomiast ogromny problem. w tym roku skończę 23 lata. Mam 191 cm wzrostu i wagę na poziomie 85 - 87 kg. Czyli BMI w normie,
Mam bardzo otłuszczoną klatę, mam zwisającą klatę. Jest to nieestetyczne i brzydkie a nawet krępujące.
Dodam, że nigdy nie ćwiczyłem na siłowni (tylko jakieś miesięczne epizody), mam dziwną budowę ciała, ponieważ generalnie jak widac po wadze jestem w normie, natomiast jestem mocno otłuszczony.
Otłuszczone mam szczególnie biodra, trochę ramiona, i najbardziej to właśnie Klatka piersiowa. Natomiast nie mam tłuszczu na barkach.
Dziwna jest moja budowa ciała, ponieważ wydaje mi się , że jestem ektomorfikiem ale otłuszczony. Diety nie porwadzę,
Pytanie czy da się coś z tym zrobić? Co musze zrobić żeby poprawić mój wygląd w newralgicznych punktach.
Dodam że nie mam żadnej ginekomastii , myślałem o zabiegach usuwających tłuszcz, tzw miejscowe odtłuszczanie Co wy na to?
Jestem fawikiem w temacie sportów siłowych i diet więc prosze o wyrozumiałośc :)
Czy moja sytuacje jest beznadziejna? czy da się coś z tym zrobić? jestem mocno spanikowany, kiedy łapię sobie moją klatę reką no jest za co chwycić tłuszcz sie odłożył mocno.
Od urodzenia tak miałem .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to już wówczas należałoby sprawdzić ale przy zmianie stylu życia i wyniki się poprawią bez obaw

w takim razie trening 3 x tyg
bialka w Twoim przypadku spokojnie wystarczy ok. 150-160 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Wstaw jakieś zdjęcia bo tak nikt nie będzie wiedzieć o czym tu konkretnie piszesz. Nie masz diety, nie wiadomo co jesz, na jakim poziomie są hormony wiec pewnie potrzebna bedzie zmiana trybu zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Nie miałem badań, nie mam diety, nie mam ćwiczeń. Ale się chce zmieniać. postaram się coś wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to czas działać, jak nigdy nic w tym zakresie nie robiłeś to też dlaczego oczekiwać że będzie to dobrze wyglądało ? Jak wygląda postanowienie noworoczne , dieta ułożona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
FONFE
Witam, w 2016 roku zostało nam już tylko 2 dni. Za parę godzin rozpocznie sie nowy rok a wraz z nim nowe plany i nadzieje. Moim planem jest w końcu poprawienie swojego wyglądu.
Mam natomiast ogromny problem. w tym roku skończę 23 lata. Mam 191 cm wzrostu i wagę na poziomie 85 - 87 kg. Czyli BMI w normie,
Mam bardzo otłuszczoną klatę, mam zwisającą klatę. Jest to nieestetyczne i brzydkie a nawet krępujące.
Dodam, że nigdy nie ćwiczyłem na siłowni (tylko jakieś miesięczne epizody), mam dziwną budowę ciała, ponieważ generalnie jak widac po wadze jestem w normie, natomiast jestem mocno otłuszczony.
Otłuszczone mam szczególnie biodra, trochę ramiona, i najbardziej to właśnie Klatka piersiowa. Natomiast nie mam tłuszczu na barkach.
Dziwna jest moja budowa ciała, ponieważ wydaje mi się , że jestem ektomorfikiem ale otłuszczony. Diety nie porwadzę,
Pytanie czy da się coś z tym zrobić? Co musze zrobić żeby poprawić mój wygląd w newralgicznych punktach.
Dodam że nie mam żadnej ginekomastii , myślałem o zabiegach usuwających tłuszcz, tzw miejscowe odtłuszczanie Co wy na to?
Jestem fawikiem w temacie sportów siłowych i diet więc prosze o wyrozumiałośc :)
Czy moja sytuacje jest beznadziejna? czy da się coś z tym zrobić? jestem mocno spanikowany, kiedy łapię sobie moją klatę reką no jest za co chwycić tłuszcz sie odłożył mocno.
Od urodzenia tak miałem .





To co piszesz jest dość 'dziwne'... Myślę że fotka na pewno by więcej powiedziała co się dzieje. Z opisy wynika wszystko i zarazem nic.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Panowie minął rok miałem wiele perturbacji, chciałbym odświeżyć temat i zabrać się za siebie na 100% oto moja Fotka i budowa ciała która nie jest najlepsza stawiam siebię w okolicach 20% fatu oraz otłuszczonego mezomorfika











Zmieniony przez - FONFE w dniu 2017-12-21 15:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Zmierz a nie zgaduj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zmierzyć parametry ilość tkanki tłuszczowej , obwody , masa ciała , zdjęcia tak żeby było co później porównywać. Prawidłowe odżywianie , trening , czas i będzie szło do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Ale czy widzicie u mnie jakieś znaczące wady? Takie poważne dysfunkcje jak np. Otłuszczona klata? Nie wiem czemu ale mam wrażenie że moja klata jest inna niż wszystkie inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wygląda jak normalny nie wysportowany nastolatek i tyle , chcesz to zmienić do działaj a nie się przejmujesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Dokładnie normalna sylwetka, wkręcasz sobie jakieś defekty :) Trening i jazda. Jak nie siłownia to interwały w formie biegu. Albo jedno i drugie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos jest nie tak z moim organizmem

Następny temat

PRZYKURCZ KOLANA PO ARTROSKOPI

WHEY premium