SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostry ból w klatce piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 553
Witam
Na początku zaznaczę że jest to juz 3 atak w przeciągu 1,5 miesiąca.
Sam niewiem z jakich przyczyn nagle bez zadnych przyczyn dopada mnie ból w środku klatki piersiowej bliżej lewej strony nie moge wtedy wziąść głebokiego oddechy odczuwam kłujący ból przy ruchach skrętnych wstawaniu itp. Taki ból utrzymuje sie około 6 dni, a wtym czasie 0 jakiegos sportu itp. Myślałem ze to jakies nerwobóle ale nie mam raczej zadnych stresów.
Jesli ktos wie co to jest lub jak to mozna leczyc to byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
najlepiej udaj się do lekarza. Nie chciał bym cię zdołować ale to może być coś z ciśnieniem. Też mam podobny problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 553
prawda itak kiedys wyjdzie na jaw ;] Jakbyś mógl to przybliż mi swój problem. Im więcej będe wiedział tym lipiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
w moim przypadku te dolegliwości pojawiają się najczęściej po wysiłku fizycznym (ból w klatce, duszności i zawroty głowy. Biorę proszki (jeden) na ciśnienie codziennie. Dał mi je kardiolog po wizycie. Ale było to pięć lat temu. Od dwóch lat trenuję kulturystykę nie jest to łatwe ale jakoś sobie radzę. W twoim przypadku to wcale nie musi być nadciśnienie. Najlepiej pójdż do lekarza i porób badania. Jeśli to trwa dłuższy czas to lepiej tego nie lekceważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Zrob 2 rzeczy zdjęcie kręgosłupa piersiowego to zeby wyeliminować przyczyne -zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa,

Druga sprawa to dla pewności badanie ekg.

Zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie piersiowym moga imitowac bóle pseudowieńcowe i byc mylone z dusznicą bolesna tak jak w przypadku ponizej

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny ból...

Następny temat

Badanie biochemiczne :)

Wiecej