SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostry ból BARKU !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Witam !! Pomocy od dwóch tygodni borykam sie z bólem prawego Barku .Cwiczac klatke na ławce płaskiej z ciezarem 160 kg unoszac do góry cos mi przeskoczylo (z przodu barku)i poczułem ukucie .Oczywiscie odstawilem zabawki i poszedłem do domu nasmarowałem sie Naproxenem 10% i myslałem ze przejdzie tak jak wczesniej rozne kontuzje przechodzily.A tu ani rusz ból jest taki sam a moze i większy sa przeskoki przy ruszaniu na boki.Zakupiłem wiec tabl.przeciwbólowe Diclo-Duo i maść Ben-Gay i nic.Wczoraj byłem u lekarza rodzinnego powiedział ze naciagnałem staw .Przepisał mi masc Delobene Gel , oraz tabl przeciwbólowe Meloksan 15 mg.Nie wiem czy wybrac recepte gdyz juz okolo 40 zł straciłem ,a zakup nowych lekow to wydatek okolo 50zł . Moze ktos uzywał owych leków ? Dzięki i Pozdrawiam !!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
Małym nakładem finansowym nigdy nie wyleczysz bólu, również jeżeli chodzi o tabletki przeciwbólowe to trochę bez sensu szprycowac sie cały czas.Na pewno wizyta u lekarza rodzinnego to za mało.Zacznij jeszcze raz od dokładnej diagnozy czyli rtg[chyba że lekarz miał je w oczach]usg stawu barkowego,wizyta u lekarza ortopedy lub sportowego i magistra rehabilitacji w celu najkonkretniejszej diagnozy.Wtedy na pewno bedziesz wiedział co jest nie tak.Moim zdaniem lepiej w krótkim czasie troche wydac na specjalistów niż płacić konowałom przez dłuższy okres.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 306 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
jeżeli chodzi o maść to nie wiem nic napewno jakas przeciwbólowa i przeciwzapalna na bazie diclofenaku,a meloksam jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.Przeciwzapalne działanie jest zwiazane z hamowaniem aktywnosci enzymatycznej cyklooksygenazy 2[cox-2]uczestniczącej w biosyntezie prostagladyn w miejscu toczacych sie procesów zapalnych.Z pzrewodu pokarmowego wchłania sie dobrze ,stałe stęzenie leku w surowicy krwi jest po 3-5 dniach stosowania.W organizmie lek podlega przemianom metabolicznym i zaledwie ok 5% dawki jest wydalane.wzkazania choroba zwyrodnieniowa stawów,reumatoidalne zapalenie stawów , zesztywniajace zapalenie stawów kregosłupa. Posiadam tylko tyle informacji na ten temat pozdrawiam odnośnie działania i jak to pomaga nie wiem nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Nie chodzi mi o cene jaka miałbym zapłacic za owe leki tylko czy nie wyrzuce pieniedzy w błoto gdyz nigdy nie słyszałem o takich lekach ?I czy komus pomogły .Czy moze polegac na starych sprawdzonych Fastum , Mobilat itp... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Witam! Zajmuję się pourazowymi, schorzeniami barku. Pisze na ich temat pracę magisterską. Szukam osób, które były by chętne, wziąć udziału w ankiecie na powyższy temat. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną- mój adres to [email protected] .Postaram się jak najszybciej przesłać ankietę, a także udzielić wskazówek pomocnych w procesie leczenia i usprawniania barku. Pozdrawiam i dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
przyjacielu,jak mozesz podnosic jeszcze 160 kg,to nie jest tak zle.doradzam jednak przerwac cwiczenia i udac sie do ortopedy.
ta choroba jest paskudna jak sie ja zaniedba,nie wolno unieruchomic calkowicie barku nawet na kilka dni.ALE NAJWAZNIEJSZE - ORTOPEDA,SZYBKO,SLUCHAC ZALECEN-BEZWZGLEDNIE.
MNIE BOLI JUZ 3 LATA i nie moge dac sobie z tym rady,a zaczelo sie jakby nic.zaczelo troche bolec,zaczalem oszczedzac reke i sie zaczelo coraz bardziej.mysle jednak ze cwiczenia silowe nie sa dobre.tylko gimnastyka,ale pod kontrola ortopedy.zycze zdrowia.
tadeusz

tadeusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
???
Gimnastyka na ból barku???
Pod kontrolą ortopedy? To może gimnastyk zacznie operować?
Przy tym sposobie "leczenia" to te 3 lata zaczynają być zrozumiałe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
mozesz tez rozpedzic sie mocno i przywalic glowa w sciane,czasem pomaga.rosnij dalej,wiecej chemi-to jest TO....
2

tadeusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
Jest to zespół bolącego barku. Paskudna choroba !!!
Bardzo przewlekła. Konieczna wizyta u ortopedy. W internecie jest dużo artykułów na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
chodze na treningi w siatkowke ostatnmio robilismy pompki zrobiłam 3 ale wiecej nie dałam rady choc umie poniewaz bark tak jakby chamował mi obnizenie ciała przy robieniu pompek okropny bol niesty jeszcze mnie boli co to moze byc prosze o pomoc :(:(:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepełnosprawność-stopień lekki

Następny temat

co to fluid??:)

WHEY premium