SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia - Od innej strony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
Witam

Zamówiłem sobie białko Ostrowii na stronie oficjalnej dokladnie to było 8.09 bo jak dzwoniłem wczesniej to dostalem wiadomośc od takiej Pani, ze ten pan od bialka jest tylko w czwartek a wysylki tylko w piątek. To juz mnie troche zdenerwowalo, bo zalezy mi na czasie. Mialem teraz miesiąc czasu na intensywny trening jako, ze nie musze jezdzic na uczelnie.
A więc zadzwoniłem w ten czwartek zeby to zamowic. Zamówilem i paczka miala przyjsc ok poniedzialku. W poniedzialek nie bylo mnie w domu a listonoszka nie chciala tego zostawiac bo z paczki się SYPAŁO! a ze to byla paczka do mnie to mama nie chcicala tego odbierać i zeby paczke otworzyć komisyjnie na poczcie. Na drugi dzien poszedlem na poczte i mowie, ze chce ją otworzyc, ale oni twierdzą, ze nie otworzą poki nie zaplace (pominę ich brak profesjonalizmu i próby wciskania mi kitu, bo wiem co można a co nie, bo sam na poczcie pracowalem). W kazdym razie powiedzieli, ze albo zaplace albo zwrot, a kłócić sie nie mialem zamiaru ani ochoty w ten dzień.
Zadzwoniłem do Pana od marketingu w Ostrowii, no i dogadalismy się, ze zrobie zwrot a on otworzy to i wyśle mi jeszcze raz.
To był wtorek. Paczka miala dojsc ok czwartku a piątek to totalne maximum (tak twierdzili na poczcie).Jako, ze był juz poniedzialek a packzi nie dostalem ani zadnego maila z potwierdzeniem wysylki to zadzwoniłem. Ten pan stwierdzil, ze dostal wiadomość, paczka dopiero przyszla (poniedzialek). Troche mnie to zdziwilło i nie zabardzo mi sie w to chcialo wierzyc, ale niech juz bedzie. Stwierdzil, ze przepakuje i wyśle (wczesniej umawialismy się na to, ze jak bedzie wysylall to wysle maila, tak jak to robiol za pierwszym razem). Jest juz czwartek czyli dokladnie 2 tygodnie od czasu kiedy zamawiałem a paczki nie dostalem ani zadnej odpowiedzi na mojego maila wyslanego wczoraj. Na poczcie tak samo paczki nie ma(dzwoniłem i pytalem).

Szczerze powiedziawszy jestem wkur..bo mi zalezało bardzo na czasie a tu dwa tygodnie w plecy i paczki dalej nie ma. W koncu sie zdenerwuje i zamówie gdzies indziej a tem Panu powiem dziekuję i niech dalej sie tak bawi z klientami.

Czy wy też mieliscie takie problemy z tą firmą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Ja jakoś kupuję i sprzedaję (m.in. allegro) wiele rzeczy przez internet i przesyłki przeważnie wysyłam i odbieram priorytetem i zawsze jest OK.
Z Ostrowii też zamawiałem i było OK, ale oni wysyłają normalnie, a na życzenie priorytetem.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
sluchaj ludzką rzeczą jest się pomylić (i np. zapomniec wyslac) ,szcegolnie w przypadku zwrotow itd. kiedy trzeba wyslac powtornie towar

a pozatym nasza "kochana" poczta polska tez daje du.py, ile razy wysylalem cos priorytetowo (bo mi na czaise zalezalo) a to dochodzilo na drugi , a nawet na trzeci dzien ! Wiec jak Ci zalezalo na czasie trzeba bylo brać tą ,co się z niej sypało...na poczcie są wagi - mogles zwazyc ile sie wysypalo na pewno tego duzo nie straciles, a pozniej zamowic ew. drugi raz . ja tu nie widze problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
dokladnie, nie zawsze poczta dostarcza na nastepny dzien..poza tym rzucaja tymi paczkami, dlatego mogla sie zdarzyc taka sytuacja, raz mi sie cos podobnego zdarzyloi jak zamawialem suple przez net, bylo trzeba brac, napewno duzo nie ubylo , a tak musisz byc cierpliwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Nie dziwie mu się.
Płaci to wymaga.
Zrobiłbym to samo.
A gdydy zamówił hmb w płynie i paczka by była mokra to teżbyście wzięli??
Kupowałem jak do tej pory w hitecu i kifie i to mogę polecić. Teraz idzie mi przesyłka z sfd i się zobaczy. Zrobiłem zamówienie we wtorek póżno, w środe wysłali to dziś lub jutro będzie mi się zdaje.

Dobrześ zrobił pie#dol ich jak cię dymają.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
Po 1 prioytet nie musi byc na drugi dzien dostarczony tylko sa na to 2 dni.

Ja nie mowie, zeby na nastepny dzien byla dostarczona, ale to juz dwa tygodnie! a poza tym od poniedzialku pomimo, ze dzwoniłem to nie ma zadnego odzewu. Na maile nie dostalem odpowiezi czy paczka zostala wyslana. czyli od poniedzialku wlacznie jest juz 4 dni a na poczcie nic o tej paczce nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
tylko nie ma co tez płakać teraz nad rozlanym mlekiem;
w ten sposob i tak niczego nie osiagnie...a tego typu "akcje" sie zdarzają - i to nie zawsze musi byc wina producenta czy osoby ktora wysyła, wiem ze na poczcie często robią błedy - i najczesciej (przynajmiej w moim przypadku) to wlasnie ich wina ,ze cos mi nie przyszlo w terminie, itd.
Ale juz sie przyzwyczailem i spokojnie czekam.
A jakby tak kazdy mial pisac ,ze cos mu przyszlo w uszkodzonym opakowaniu itd. to posty bylyby tutaj co drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Z tego co mi wiadomo,jak wysylam priorytet do 16 czy 17:00 to nastpenego dnia paczka MA BYĆ na miejscu i takie jest zalozenie tego priroytetu ,ktory wprowadzili...a czesto jest tak ze wysylam w pon. a jest w czw.
ale takie zycie, poczta nie byle i nie bedzie nigdy doskonala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
Tyle, ze to jest pobranie, więc im powinno zalezec na tym, zeby paczka doszla jak najszybciej. Zaznaczalem, ze mi sie spieszy a oni to chyba olewaja. Jeżeli wysylajac paczke w piatek paczka doszla w poniedzialek to znaczy,z e sie da jednak. A skoro od poniedzialku nic nie doszlo ani odpowiedz ze zostalo wyslane to znaczy, ze ktos tutaj sobie leci w ch...
Jeżeli do jutra nic nie dojdzie to znaczy, ze on tego nie wyslal jak go prosilem, wiec zamowie gdzie nidziej a on niech robi z tym co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
coż , ja z podobnej beczki,
kupuję dużo supli przez net, jedynym sklepem jaki dotrzymał terminu był nasz sklep sfdowski, nie mówie tego,żeby się przylansować , ale poziom innych sklepów jest żenujący, w niektórych jest napisane ,że za przelewem wysyłają do 48 godzin po przelewie ( a zawsze tak kupuję) a największe opóźnienie miałem to 3 tygodnie!!!

Wiem ,że mogą byc proiblemy, może nie być towaru, problem z pocztą ect, ale najbardziej wkurrrrrr było zero informacji z tych sklepów, albo info, przelew dotarł, wysyłka w tym tygodniu i tak 3 tygodnie.

Opakowanie to już inna sprawa, batony przyszły jak wyciągnięte z dupy itp.

Co do poczty to inna bajka, ogólnie mają w dupie jakąkolwiek odowiedzialność i czy jest toco zamawiałeś też mają w ..........

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
a ja se chwale poczte polska ...... osdtatnio odebralem pake za pobraniem i koles sie bachnol na 70 zygla )))))) hehehehe I love this gay

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
Jak się skompi i płaci mało to oczekiwać niczego nie można.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Kreatyna + dekstroza? Czy warto?

WHEY premium