SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit - WPC 80

temat działu:

Ostrovit

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109434

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384


WPC 80

Opis
Ostrovit WPC 80 900g
Smak: czekolada, naturalny, truskawka, wanilia

OSTROVIT WPC 80 to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na białko, przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.
Białko serwatkowe WPC 80 polecane jest szczególnie dla osób dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mieśniowej. Produkt ten wyprodukowany jest w procesie ultrafiltrcji w którym skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniu od cukru mlecznego i tłuszczu.
Koncentrat białek serwatkowych zawiera bogaty aminogram oraz frakcje białkowe pochodzenia wyłącznie serwatkowego, dzięki czemu idealnie wpływa na wzrost masy mięśniowej. Dzięki doskonałej kompozycji aminakowasów enzogennych (w tym aminokwasy rozgałęzione BCAA) produkt ten wykazuje doskonałe działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne. Wysoka zawartość białka sprawia iż Ostrovit WPC 80 sprawdza się doskonale w dietach wysokobiałkowych, redukcji masy ciała oraz stanach pourazowych.
Zalecane dawkowanie

Białko należy stosować w celu uzupełnienia diety w białko.
Zalecane są 1-3 porcje dziennie (po przebudzeniu, przed i po treningu)
Sposób przygotowania:
Porcje 30g rozpuścić w 100-250ml wody lub mleka. Spożywac bezpośrednio po przygotowaniu.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE WPC 80
Porcja 30g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 900g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 128kcal
Białko 24g
Węglowodany 1,8g
Tłuszcz 2,4g
Witaminy i minerały w 100g produktu:
Witamina A 26,6mcg
Fosfor 264mg
Witamina E 52mcg
Potas 384mg
Witamina D3 2,05mcg
Magnez 56,4mg
Witamina K1 <100mcg
Żelazo 1,06mg
Wapń 383mg
Cynk 430mcg
Aminokwasy w 100g:
Alanina 4,92g
Lizyna 10,11g
Arginina 2,71g
Metionina 1,9g
Kwas asparginowy 10,36g
Fenoloanilina 3,14g
Cystyna 1,63g
Prolina 7,21g
Kwas glutaminowy 18,1g
Seryna 4,92g
Glicyna 1,8g
Treonina 6,93g
Histydyna 1,83g
Tyrozyna 2,96g
Izoleucyna 6,07g
Walina 5,71g
Leucyna 10,46g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12137
Przetestowałem te bulkpowders i smaki dupy nie urywają. Wróciłem do ostrovitu i przetestowałem masło orzechowe i creme brule - oba mogę uznać za bardzo dobre chociaż akurat w tych konkretnych smakach nie mam porównania z innymi markami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłem około 20 paczek Smak nie jest jakiś świetny, oceniam go na 7/10. Ale jakość i profil aminokwasowy = świetna

Bardzo polecam, szczególnie dla osób, które nie mają dużo kasy w portfelu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
Tanie białko.po treningu nie trzeba nic wiecej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1211
dobra alternatywa dla drogich białek, jeśli ktoś ceni sobie dobre białko w dobrej cenie - polecam.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Kupiłem smak (na etykiecie) czekoladowy ..... a w środku banan. Smak bardzo delikatny przez co nie nudzi się. Osobiście przeszkadza mi spora ilość soli (wymieniona w składzie). Czuć ją dość wyraźnie. Bananowy aromat według mnie jest bardzo podobny do tego, co w białku K**. Rozpuszczalność bez zarzutu. Piana minimalna.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Smak neutralny .... na prawdę neutralny. Nie dosładzany słodzikami z czym się już spotkałem w przeszłości z neutralnym innej firmy. Po prostu czyste WPC. Proch lekki, puchowaty. Według mnie to prawdziwe WPC. Zdecydowanie kupię jeszcze wielokrotnie. Rozpuszczalność bez zarzutów. Piana minimalna.

Zmieniony przez - davson w dniu 2013-07-03 22:24:38
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Po ostatnich rewelacjach na scenie białek spowodowanych "profesjonalnymi" artykułami w "profesjonalnym" piśmie mamy pewność że profil aminokwasowy jak i ilość białka się zgadza. Smak czekoladowy moim zdaniem na 5/10 da się wypić ale ani nie zachęca ani specjalnie nie odtrąca . Biorąc pod uwagę cenę jest to jednak dobry produkt godny polecenia. Dobra rozpuszczalność i tylko lekka piana nie przeszkadzająca w wypiciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99480
Również skusiłem się na to białko po aferze Olimp Gate

Smak: Hazelnut - W smaku jak intensywny orzech laskowy
Rozpuszczalnosć: Dobra, 50g prochu spokojnie rozpuściło się w 150ml wody. Lekka piana która po chwili opada.

Generalnie jak za tę cenę smak na bardzo wysokim poziomie. Mam jeszcze smak waniliowy i czekoladowy, jak otworzę i spróbuję to skrobnę co nieco o nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Bardzo smaczne, smak wanilia naprawdę nic do zarzucenia. Rozpuszczalność też ok, troszkę się pieni. Cena bardzo niska a jakość wysoka. Polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
Zjadłem wanilie, czekolade, banan, truskawke.Nastepnym razem pójdzie orzech. Smakowo produkt bdb, nie za słodki, nie czuć chemi - bdb. Rozpuszczalnośc bez zarzutów. Z wodą smaczne z mlekiem idealne! Po aferze z olimpem nie widze sensu dokładać kasy do drozszych bialek. hajtek i scitec omijam z daleka. Na masie wpc w stałej suplemetacji na wycince leci wpi z extensor lub olimp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
Smak naprawdę dobry nie jest zbyt intensywny lub za słodki. Rozpuszczalność dobra trochę piany ale szybko opada.
Cena do jakości bardzo dobra.
Polecam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - Whey Vanilla Shake

Następny temat

Ostrovit - WPC Instant

WHEY premium