SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit - PUMP Pre-Workout Formula

temat działu:

Ostrovit

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27118

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177




Opis

- Nie zawiera kreatyny
- Efekt "pompy mięśniowej"
- Wzrost siły

OstroVit PUMP Pre-Workout jest preparatem który wspomaga wydolności treningowe oraz w znaczący sposób podnosi efekty sportowców. Działanie stosowania produktu można zauważyć już na pierwszym treningu, mięśnie krótko po zażyciu produkty stają się twarde i napompowane. Specjalnie stworzona formuła pozwala na wytwarzanie tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami, rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych oraz hamuje agregacje płytek krwi. Dzięki zawartości Beta Alaniny wysiłek może być bardziej intensywny i dłuższy. Ponadto organizm jest mniej podatny na zmęczenie. Produkt nie zawiera kreatyny, dzięki czemu może być stosowany również w okresach przejściowych między cyklami kreatynowymi.





Zalecane dawkowanie

Jedną porcję (10g - 2 miarki) wymieszać z 200-300 ml wody lub ulubionego soku.
Pić bezpośrednio 20min przed treningiem.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia. Zawiera substancje słodzącą. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek z składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.




Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Pump Pre-Workout Formula
Porcja 10g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 300g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna : 0 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 0 g
PUMP PRE-WORKOUT FORMULA: 9200 mg
Beta-Alanina 3000 mg
Alfa-Ketoglutaran Argininy 3000 mg
Jabłczan cytruliny 1500 mg
Tauryna 500 mg
Leucyna 400 mg
L-Karnityna 300 mg
Tyrozyna 300 mg
Kofeina 200 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja jak kupiłem to już był zbrylony cały, ale blender w rękę i minuta diwie i znowy sypki proch był. szkoda wywalać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2371
Cenna rewelacyjna, a kopie tak jak niektóre przedtreningówki za ponad 100 zł, ktoś próbował czy tylko na mnie to tak działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bardzo udany produkt.
Prosty sklad i rewelacyjna cena.
Umiarkowane pobudzenie pozwalajace na zrobienie treningu bez piany na ryju. Miesnie spompowane.
Lider na rynku w stosunku jakosc/cena
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
Produkt bardzo udany, cena do jakości wielki +,
-Smak 4/10 da się wypić mam smak orange, trochę w smaku jak woda z kwaskiem cytrynowy, az wykrzywia.
-Pompa 6/10 dosyć dobra, jak na porcję zalecaną przez producenta (10g)
-Pobudzenie 5/10 bardzo lekkie nie przeszkadzajace w trenigu
Jestem miło zaskoczony tym produktem, na pewno 2 porcje zrobią swoje, i dalej bedzie bardzo ekonomiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
Produkt dobry dla początkujących, sam cytrynowy trosze wykręca ale ujdzie,mocno czuć beta alanine, pobudzenie jak po kawie, fajerwerk nie ma ale za tą cenę produkt stawiam na równi z SAWem z Treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Jadłem. Dobre...i tanie.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
zawsze traciłem góre siana:D na to by ;P kupic beta alanine,cyrtuline tauryne i aakg lykalem to osobno efekt super ale wychodzilo drogo a tu za grosze;P i jeszcze tyrozyna ,karnityna i leucyna i kofeina niestety ;P wole guarane
biore 20-30 gram przed treningiem i super czuc pompe

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
troszke napisales tak jakbys bral 20-30g guarany na pierwszy rzuc oka:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Uwaga !
2 Miarki to nie 10g jak podaje producent,ważyłem na dwóch wagach kuchennych i 2 Miarki to około 15-16g !!

Nakładam proszek na miarkę i palcem usuwam z czubatej miarki do równej(pełnej) miarki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
kupiłem bo dobra cena i fajny skład moje odczucia:
przed basenem 2 miarki, fajnie pobudza, większa wytrzymałość, lekka pompa:)
przed treningiem 3 miarki pobudzenie dobre, pompa w sam raz nie za duża:) delikatny wzrost siły,
generalnie za tą cenę dobry produkt:) moja waga 97 kg
trochę szczypie u usta (smak cytrynowy)


Zmieniony przez - przemu1616 w dniu 2015-01-23 20:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4047
Cena rewelacyjna w stosunku do składu- skoro jest chwalony, to odstawiam na 3 tygodnie stymulanty i spróbuję go.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - GH Booster

Następny temat

Ostrovit - BCAA 8-1-1

WHEY premium