SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit - Extra Pure T.C.M.

temat działu:

Ostrovit

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13425

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692


Extra Pure T.C.M.

Opis
Extra Pure T.C.M to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych. Ponadto molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych.

Jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych.
Zalecane dawkowanie

Dzień treningowy: Porcja 5g rano na czczo i porcja 5g po treningu.
Dzień nietreningowy: Porcja 5g rano na czczo i porcja 5g przed snem.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Extra Pure T.C.M

Porcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 300g
Zawartość jednej porcji zaw:
Jabłczan Kreatyny 5g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
Strasznie tanie to jest, 300gram około 25 zł. Gdzie CM3 trec kosztuje za 250gram 40zł. LOL

blood, sweat and pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
Kupiłem 2 puchy dla siebie i dla brata, dzisiaj ma przyjść, zdam relacje po jakichś 3 tygodniach jak to działa

blood, sweat and pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ale ten dzial nie sluzy do chwalenia sie, ze cos sobie kupisz, tylko do opinii po przetestowaniu produktu.
poza tym edytuj posty. i juz nic nie pisz jak to odczytasz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
Już się nie chwalę co kupiłem. Dla mnie super jabłczan, dodatkowo dałem jeszcze białko łowickie 1800gr i wlaśnie jedną puszkę tego specyfiku. Masa do przodu o 6 kg, na płaskiej + 13kg w bicku +1,5 cm a dodatkowo ładnie poszło mi też w plecy i i nogi 300 gram starczyło mi na 40 dni cyklu ogólnie nie jest to pierwsza moja kreatyna ale napewno do niej wrócę, rewelacyjnie wychodzi cena jakość, wg mnie w działaniu niczym się nie różni od jabłczanu olimpa. Strasznie kwaśny, ale to w końcu jabłczan, a olimpa miałem w tabsach to nie określę tu smaku. Polecam

blood, sweat and pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 235
Oceniam DOBRZE -siła poszła w górę a przyjmowałem tylko 5g rano na czczo. Smak bardzo kwaśny tak jak smakuje czysty jabłczan kreatyny. Polecam każdemu kto może to łykać na język i popijać. Świetna cena w porównaniu z konkurencją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
jade już 3 cykl na jabłku tcm z ostrovi polecam już zamówiłm nową wersje z tauryną!@!polecam

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - Extra Pure L-Leucine

Następny temat

Ostrovit - Perfect WPC 80

Wiecej