SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Ostre skurcze mięśni brzucha

Wysłana -
Sytuacja jest taka że nie mogę robić mięśni brzucha ponieważ po 2-3 seriach czasem nawet po kilku powtórzeniach łapie mnie ostry skurcz mięśni prostych brzucha. Nawet jak skończe serie usiąde i się lekko zegne to mnie potrafi złapać. Muszę wtedy szybko się wyprostować lub wstać żeby ból ustał ale po takim skurczu już nie da się kontynuować treningu.
Co z tym zrobić? Jaka może być tego przyczyna?
Dodam że kiedyś (rok temu) normalnie regularnie robiłem mocny trening brzucha w super-seriach itd i nie było mowy o żadnych skurczach a teraz...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Od kiedy?
Wysłana -
Od ok. 1.5 miesiąca. Wcześniej gdy wrocilem od wrzesnia na silownie odpuszczałem brzuch więc nie wiem czy juz wtedy mógł być ten problem.
Wysłana -
Żadnych innych dolegliwości nie ma i nie sprawia kłopotu przy innych ćwiczeniach czy codziennym funkcjonowaniu ?
Wysłana -
Pojedynczo mnie taki złapał przy jakiejś dziennej czynności ale to było jednorazowe. JAk tak poczytałem to zastanawiam się czy to może być coś innego niż zwykły skurcz.
Wysłana -
mialem kiedys dokladnie to samo przez pewien czas. samo przeszlo i juz nie wrocilo
Wysłana -
mamba528
Pojedynczo mnie taki złapał przy jakiejś dziennej czynności ale to było jednorazowe. JAk tak poczytałem to zastanawiam się czy to może być coś innego niż zwykły skurcz.

czujesz jakieś kłucie , promieniowanie , ból np. do pachwiny bioder gdziekolwiek ?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź