SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostre skurcze mięśni brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Sytuacja jest taka że nie mogę robić mięśni brzucha ponieważ po 2-3 seriach czasem nawet po kilku powtórzeniach łapie mnie ostry skurcz mięśni prostych brzucha. Nawet jak skończe serie usiąde i się lekko zegne to mnie potrafi złapać. Muszę wtedy szybko się wyprostować lub wstać żeby ból ustał ale po takim skurczu już nie da się kontynuować treningu.
Co z tym zrobić? Jaka może być tego przyczyna?
Dodam że kiedyś (rok temu) normalnie regularnie robiłem mocny trening brzucha w super-seriach itd i nie było mowy o żadnych skurczach a teraz...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Od kiedy?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Od ok. 1.5 miesiąca. Wcześniej gdy wrocilem od wrzesnia na silownie odpuszczałem brzuch więc nie wiem czy juz wtedy mógł być ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Żadnych innych dolegliwości nie ma i nie sprawia kłopotu przy innych ćwiczeniach czy codziennym funkcjonowaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Pojedynczo mnie taki złapał przy jakiejś dziennej czynności ale to było jednorazowe. JAk tak poczytałem to zastanawiam się czy to może być coś innego niż zwykły skurcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mialem kiedys dokladnie to samo przez pewien czas. samo przeszlo i juz nie wrocilo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mamba528
Pojedynczo mnie taki złapał przy jakiejś dziennej czynności ale to było jednorazowe. JAk tak poczytałem to zastanawiam się czy to może być coś innego niż zwykły skurcz.


czujesz jakieś kłucie , promieniowanie , ból np. do pachwiny bioder gdziekolwiek ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta-Badanie satysfakcji seksualnej wśród użytkowników siłowni

Następny temat

Ból głowy, skutki uboczne

WHEY premium