SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostra redukcja i duży schodek

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Witam mam 18 lat 184cm wzrostu ważę 100kg. Zredukowałem do tej pory wagę ze 127kg do 100kg. Teraz mam poważny problem ponieważ od dłuższego czasu waga wacha się między 101-98 i ani drgnie niżej. Nie stosuję żadnej diety tylko po prostu jem nie dużo, "nie do pełna". jeżeli chodzi o trening to biegam codziennie ok 60 min wolnym tempem.
Myślę że jak zastosuję dietę waga zacznie spadać ale nie mam pojęcia jaką dietę wybrać. I tu pytanie do was jaką dietę radzicie na zredukowanie do 85kg najlepiej. Mam zamiar zacząć trening na siłowni dodatkowo ale nie wiem czy to ma sens i tu też proszę o waszą wypowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
tak wiem że nie ma nic wspólnego. Z tego co narazie się dowiedziałem to chodzi o okresowe głodówki i takie coś mi jak najbardziej odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przypuszczalnie zbyt mało jesz, do tego sam wysiłek aerobowy to zbyt mało. Podaj co jesz w ciągu dnia najlepej wpisujac w dziennik zywieniowy na potreningu.pl i napisz, w jakim czasie zgubiłes te 30 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
30 kg zgubiłem w 7 miesięcy. Trudno opisać co jem bo jem to co jest w lodówce. nie mam określonych posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale nie rozumiem, jesz z zamknietymi oczami czy masz w lodówce nieopisane produkty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Ładnie się porobiłes na lato Hubercie mimo kontuzji taka foremka jest spoko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Hubert81
Ale nie rozumiem, jesz z zamknietymi oczami czy masz w lodówce nieopisane produkty?



dobre,bardzo dobre

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-06-27 13:20:59

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
mogę napisać tak ogólnie. Jem ser żółty,jogurty naturalne często szybkie kanapki z jakąś szynką, płatki owsiane,czasem makaron, ziemniaki, lubię pić mleko ( dosyć często pije). No i to wszystko co mi przyszło do głowy. To co tu napisałem jem zdecydowanie najczęściej. A i jeszcze od czasu do czasu gotuję sobie rybę lub smażę jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Oszacuj gramaturę, umieść wszystkie produkty w dzienniku i zaprezentuj tutaj zrzut. Inaczej nie ma dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
ok już się biorę do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
To chyba nie jest odpowiedni dział na ten temat. Wiesz na czym polega IF czy trafiłeś tu przypadkiem?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Jeżeli chodzi o IF to właśnie czytam co to takiego jest. A myślałem że ten dział jest odpowiedni bo jest napisane odchudzanie i forma po męsku.
A mi właśnie chodzi o odchudzanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na IF

Następny temat

Spalacz tłuszczu lipoburn + bieganie

WHEY premium