SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osteoblock - na wzrost?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Witam. Mam 14,5 roku (rocznik '89) i chcialbym zrobic taki mały "cykl" Osteoblockiem i kolagenem activ plus. Mam na celu szybszy wzrost, wzmocnienie kosci. Czy ktos z osób mających pojęcie w temacie moglby mi napisac ile i jak mam jest kolagenu activ plus z osteoblociem zeby coś mi to dało i zebym zarazem nie przesadził? Ćwicze sporty walki (MMA).

ps.: co sądzicie o przyjmowaniu przezemnie małych ilosci kreatyny dla poprawy sylwetki (powiedzmy 3 g dziennie do końca wakacji) w celu poprawy sylwetki? (stosuje trening domatora michaila + pare urozmaiceń z hantelkami i bardzo duzo jazdy na rowerze)

Dzieki z gory za pomoc!

wujek dobra rada xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmien odrazu w tej diecie olej lniany(jest go za duzo) na inne tluszcze jak ryby, jajka.

Najtansze zrodlo bialka, w tej chwili to bialy ser i mleko, ale bralbym takze pod uwage inne zrodla ktore daja wiele cennych skladnikow dla organizmu.

Zmodyfikuj diete i chetnie pomoge :)

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-07-08 13:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Mam okolo 173 cm wzrostu i okolo 72 kg wagi

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Czy moze zamiast kreatyny (moze za "mocne" jak na moj wiek) brac jakas odzywke białkowa ? A moze to i to? :)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
-masz dopiero 15 lat jeszcze urośniesz !! te preparaty raczej ci nie pomogą urosnąc -bardziej przydatne będą jesli miałbys problemy ze stawami lub jesteś w okresie szybkiego wzrastania ( ale z pytania wynika ze nie ) Osteoblock i kolagen oki ale w jakim celu ???

Kreatyna w tym wieku i dla osoby początkującej hmm odradzam


Dla ciebie w tym wieku i na takim etapie treningu polecam ci zestaw witamin i minerałów ( vitaral , vigor ) i odpowiednią dieta ! - wystarczajaco

Na odżywki i suple masz jeszcze czas , a urośniesz nie booj się , Trening Domatora to dla ciebie w tym wieku bardzo dobre rozwiązanie , jeśli chcesz rosnąc to raczej unikał bym cięzkiego treningu siłowego obciązającego kregosłup

i to tyle jak narazie !

Pozdrawiam !!

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Moim zdaniem do wzrostu wystarczyłaby Ci dobra dieta ale dla jej uzupełnienia można by zastosować te preparaty

Osteroblock
przy dobrej diecie wystarczy moim zdaniem ok 5 tabl

Kolagen
weź proszek Activ - ten zwykły wychodzi ekonomiczniej, bierz 10g dziennie na pusty źołądek

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Dzieki! Co byście jeszcze sądzili o glutaminie do tego? :)

Ps.: nie wiem jak ulozyc sobie diete do tych odzywek... moze ktos mi pomoze? :)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976

Przykladowe diety:
https://www.sfd.pl/temat118302/
Tematy, ktore sa bardzo pomocne w samodzielnym ukladaniu diety:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=127850&x - Przybliżone zapotrzebowanie kaloryczne
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=127853&x - Wybrane posty działu Odżywianie
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=50408&x - Wstęp do odzywiania
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=90347&x - Samodzielne układanie diety
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=29058&x - Frequently Asked Questions by Si2uiel

Tutaj masz przykladowa diete "na mase" na wage ok.70kg:
1)
100g platkow owsianych
500ml mleka 2%
2 lyzki kakao

2)
150g chleba razowego [ok.5 kromek]
100g szynki z indyka
40g margaryny
1 szklanka soku warzywnego [np. marchwiowy, pomidorowy]

3)
100g ryzu
100g piersi z kurczaka
25g oliwy z oliwek/oleju lnianego
1 szklanka soku warzywnego [np. marchwiowy, pomidorowy]

4)Odrazu po treningu
50g carbo badz glukozy

5)45min po treningu
100g makaronu
100g sera twarogowego chudego
25g oliwy z oliwek/oleju lnianego

6)
100g ryzu
100g piersi z kurczaka
20g oliwy z oliwek/oleju lnianego


Podsumowanie:
Weglowodany - 516g
Bialka - 150g
Tluszcze - 111g
[jezeli zastosujesz ta diete to pamietaj by do zmian podchodzic stopnowo i nie zmieniac przyzwyczajen z dnia na dzien - nagle zmiany nigdy nie sa wskazane]

Glutamina teoretycznie powinna pobudzic wydzielanie hgh w twoim orgaznimie lecz na ten efekt nie licz zbytnio
Kup lepiej jakis dobry preparat z complexem witamin i mineralow

Zmieniony przez - anar w dniu 2004-07-08 09:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Dzieki chlopaki! :) Napewno skorzystam z podanych informacji!

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Mam jeszcze jedno pytanie... Co sadzicie o tym zebym przez jakis czas cwiczyl na sucho ew. z malymi modikacjami w jedzeniu, a potemprzezucil sie na pelna dietke + odzywki ? :)
Chodzi mi w treningu o poprawe mojej kondycji ew. troche wylswetki, i wytrzymalosci - wiec jak mozna by troszke zmodyfikowac ta diete, ew. ma ktos inna na to co chcialbym osiagnac? Bo mase mam zamiar robic rowno za rok i skorzystam z diety podanej wyrzej, jednak teraz chcialbym na poprawe mojej kondycj i ew. troche sylwetki i wytrzymalosci (troszke masy), i wytrzymalosci + Osteoblock + Kolagen. Chodzi mi po prostu o jakies małe modyfikacje zywienia - powiedzmy sniadanie specjalne, normalna, a obiad tez standardowy - rodziny - cos w tym stylu. Ktos mi moze pomoc?

Z gory dzieki

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
ja radze diete odrazu wlączyc w zycie tylko nie zwiekszac az do tylu kalorii co napisal Anar

ja proponooje taką
1 posiłek
Mleko 0,5% - 300g
Płatki owsiane &#8211; 100g

2 posiłek
Chleb żytni azowy &#8211; 150g
Margaryna roślinna &#8211; 15g
Tuńczyk &#8211; 75g

3 posiłek
Ryż &#8211; 150g
Pierś z kurczaka &#8211; 75g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carboglukoza &#8211; 100g
Tuńczyk &#8211; 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron &#8211; 100g
Pierś z kurczaka &#8211; 75g
Oliwa z oliwek &#8211; 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa &#8211; 35g(mozesz dac twaroog)


Wartości odżywcze:
Białko &#8211; 140g
Węglowodany &#8211; 410g
Tłuszcz &#8211; 53g
Kalorie &#8211; 2677 kcal

Narazie nie potrzeboojesz suplementoow, mozesz jedynie o glukozamine sie pokusic, jezeli masz problemy ze stawami, jak nie to nc nie bierz

tylko witaminki i mieraly ofkorz

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
hmm jeśli teraz nie będziesz w stanie przestrzegać diety !! to staraj się jeść więcej dodaj 2/3 posiłki bogate w ww i białko (w tym posiłek potreningowy) ! Trening Domatora +zestaw witamin i minerałoow + Osteoblock + Kolagen !!! powinno być oki

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać Glucosamine?

Następny temat

Jak brać BCAA, Creapure Citrate, Tribusteron 90,CLA, ZMA,Glutagenix i L-Glutamine4000

WHEY premium