SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Osteoblock - na wzrost?

Wysłana -
Mam 173 cm, okolo 75 kg i 14,5 roku (rocznik 89). Chcialbym zaczac "cykl" 2 opakowania osetoblocku + 2 opakowania kolagenu activ plus do tego podjadajac nabiały. Co o tym myslicie? Wzmocnie kosci, czy moze spowoduje ich wzrost?

Prosze o pomoc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na twoje pytanie nie znam odpowiedzi .

Ale napewno jescze urośniejsz ! Jesteś jesczze bardzo młody .
Wysłana -
Dzieki Mariusz. Ma ktos jeszcze zdanie na ten temat? :)
Wysłana -
menelek: te preparaty nie są do beznakarnego używania !!!!!!!!!! Proponowałbym konsultacje z lekarzem ortopedą. Mozesz uszkodzić sobie chrząstke wzrostową i przez to kości Ci przestaną rosnąć. Tym bardziej, że jesteś jeszcze przed tzw. "skokiem pokwitaniowym". Poprostu sam z tymi preparatymi nie kombinuj. Facet mówię Ci szczerze, tym bardzie że moja mama jest lekarzem i cos niecos mi powiedziała. Oczywiście nie wie wszystkiego na ten temat, więc zgłoś sie do tego lekarza ortopedy. Łatwiej zapobiegać niż leczyć. przemyśl to - szkoda zdrowia, a eksperymety to możesz przeprowadzać w laboratorium chemicznym a nie na własnym organiźmie. pozdro
Wysłana -
Dzieki. Jednak zacheca mnie ogromnie fakt, iz na opakowaniu osteoblocku pisze iz jest dla osob m.in. w okresie intensywnego wzrostu i dawkowanie jest 5-6 dziennie (jedna okolo 120 mg wapnia itepe.) a na sklepie sfd mamy info ze najlepiej z kolagenem activ plus bo na stawy ładnie idzie. Wiec sobie myslalem zeby brac ciut mniejsze dawki niz piszą - np. 4 tabletki zamiast 5-6 ale zrobic taki maly cykl na wzmocnienie stawow i kosci bo szykuje sie wkrotce na ostre treningi kickboxingu/boksu. Potem glutaminka jakas na sciegna.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź