SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni szlif

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Te ostatnie to slabe swiatlo wiec nic praktycznie nie widac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Na poprzedniej stronie prezentuje się duzo lepiej :) fajnie najszerszy wygląda - ja bym już na mase wchodził a nie szlifował dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Dokładnie , trzeba dołożyć mięsa . Nie ma ci się bawić w szlifowanie yoszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Ostatnie dwa, trzy tygodnie można spróbowac, ale równie dobrym rozwiązaniem będzie zakończenie redukcji. Jak nigdy nie stosowałeś johimbiny to max 5mg. Nawet można sprawdzić dla testu jak się poszujesz po połowie kaps.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Wiem wiem ale tez wiecie jak to jest ;p.Jak głupi sobie jakis cel obierze to zadna siła go nie powstrzyma.Nie chce zakładac nowego tematu i robić smietnika wiec tu umieszcze te pytanie.Byłem dziś na cardi porannym i wziałem johe z hadesa 5mg jedna kapsułka.Nie poczułem kompletnie nic.Co robić dalej ?10 mg?5mg i koffeina ?Prosze o pomoc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
fajna sylwetka i jak jw dolozysz miesa bedzie jeszcze lepiej nie potrzebujesz szlifowania teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Skoro nic nie poczułeś, to spróbuj jeszcze 1-2 porcje i ewentualnie 10mg.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
miesnie brzucha nie wytrenowane, stad wydaje Ci sie jeszcze ze sporo bf-u siedzi na Tobie tez bym jednak mase robil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz z sfd

Następny temat

Czy do tej odżywki bialkowej dodawana jest miarka?

WHEY premium